Sedoy4292 рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Смартфон Oukitel IIIF150 Raptor 12/256GB Black, Замовлення №20450869519282

Усе відповідало опису на сайті продавця. Отримав оперативно. Більш того інформацію по товару консультанти надали в повному обсягу. І навіть з питаннями оплати та доставки магазин пішов мені на зустріч! Я,як клієнт,можу радити цей магазин за якістю товару та сервісу.
Sergiy Vakonyuk рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Blackview Oscal Tiger 12 8/128GB Grey, Смартфон Blackview Oscal Tiger 12 8/128GB Grey, Замовлення №20450892154048

Швиденько, що тут скажеш!+++
Ruslan рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Телефон , Замовлення №20450889511693

В черговий раз все на вищому рівні. Телефон дуже якісний, звук гарний, камера теж тішить. Магазин рекомендую, чудове обслуговування та ціни.
Maks Hunter рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Ulefone Armor 24, Замовлення №59001102033802

Марина Кобзар рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Планшет Teclast P40HD 8/128GB LTE Grey TL-102808, Замовлення №20450872077517

Після замовлення передзвонили через 5 хвилин ,через годину відіслали товар ,через добу отримала замовлення . Усе швидко , якісно ! Рекомендую
Вадим Лесик рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Hotwav Cyber 7 8/128GB Black, Замовлення №59001097545654

Хороший магазин прємніі таа чесні працівники, можнаа довірятии. В разіі проблеми повертають новий тавор або кошти
Відповідь представника «LIMON.in.ua»
Дякуємо за відгук! Раді, що Ви залишилися задоволені покупкою у нашому магазині. Гарного та спокійного дня вам!
Nazarij Chernetskij (FlLos0f) рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A23 4/64GB Black (SM-A235FZKU), Смартфон Samsung Galaxy A23 4/64GB Peach (SM-A235FZOU), Смартфон Samsung Galaxy A14 5G SM-A146P 4/64GB Black, Замовлення №20450859935066

Все пройшло просто прекрасно, навіть незважаючи на те що один телефон виявився без модуля NFC, менеджер Володимир надшвидко зреагував на моє повідомлення, швидко обговорили вирішення проблеми і швидко замінився телефон на інший! Однозначно рекомендую! Задоволений на 100+%!!!!!
Виталий Корчак рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Iii150 B2 Ultra12/256 Night vision , Замовлення №273424455

Дякую всій команді менеджерів за роботу. Купив смартфон, він мені не підійшов. Переобрав інший. За тиждень всі мої проблеми вирішили
Алина Максименко рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: REALME 11 PRO+ (Plus) 5G 12/512Gb Oasis Green NFC EU (Global Version) Гарантія 1 рік, Замовлення №-

Приємне спілкування. На всі питання надали розгорнуту відповідь. Товар в ідеальному стані. Ціна була актуальною. Відправили у той же день. А також пішли назустріч у вирішенні одного питання. Дуже рекомендую!!
Микола рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Планшет Fossibot DT2 12/256GB Black , Замовлення №20450848915178

Замовляв планшет, щвидко зв'язался зі мною і відправили посилку. Ціна хороша. Рекомендую цей магазин за швідкість і відзивчивість. Рекомендую і надалі буду купляти в цьому магазині