Aleksandr Aleksandr рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Lightning Pointer 110SP Pearl Threadfin Shad воблер Lucky Craft, Замовлення №59123

Рекомедую
Яков Яковлев рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Катушка, шпуля и приманки, Замовлення №59045

Все отлично!
марк симанцов рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Воблеры Yo-Zuri , Замовлення №57871

Вадим Пасько рекомендує цей магазин
17 червня 2023

Купив: Busa Silver Carp system 2шт готовая оснастка на толстолоба Carp Zoom, Кормушка для ловли толстолоба, Замовлення №56653

Магазин супер, реализуемый товар на высоте. Только положительные отзывы!
Mehanikus Vladimir не рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Тубус жорсткий для спінінга , Замовлення №77184969

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Тубус прийшов не того розміру, що я замовляв і не на те відділення, що я просив. Продавець погодився замінити товар і я ще раз уточнив правильний номер відділення. Через декілька днів прийшов знову товар не правильного розміру і знову не на те відділення НП, на яке я просив. Оплатив двічі доставку, повернення і послуги НП і залишився з тубусом не того розміру ! Не купуйте в цього продавця нічого....
Roman Dagger не рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Хотів купити: Стіл складаний Novator ST-2 (201936)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Після замовлення на сайті, надйшло SMS із ціною вище від заявленої та необхідністю оплати шляхом переказу на картку (+комісія). Магазин на дзвінки не відповідає, повідомлення через форму зворотнього зв'язку ігноруються.
Серога не рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Pop-Up Banofee 10мм 25гр бойлы Texnokarp, Замовлення №№54483

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замоввляв Pop-Up Banofee 10мм 25гр бойлы Texnokarp 4шт,все оплачено.Відправили Pop-Up Banofee 10мм 25гр бойлы Texnokarp 1шт та Pop-Up Banofee 8мм 25гр бойлы Texnokarp 1шт.Весь товар невідправили,гроші на вітер.Дозвонитися неможливо.
Olejan Mikrojigit не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 грудня 2022

Хотів купити: Вудки зимові

все добре , були проблеми але менеджер їх вирішив .
Олександр Іванов рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Повідковий матеріал Climax Hard Mono / 20m 60lb, Замовлення №PF 53855

Не розібрався з сайтом. Наклацав два заказа. Зовсім не розумів, який мені оплачувати... Передзвонили самі. З'ясували яке замовлення мені потрібно. Оплачував 100%, тому що заказ був мінімальний по сумі... Швидко відправили. Дужє задоволений цим магазином! Гарне відношення до кліента ( хоча заказ зовсім малий). Дужє задоволений!!!
Влад Имир рекомендує цей магазин
19 грудня 2022

Нормальний магазин,не перший раз замовляю риболовні товари,все є в наявності. Відправляють посилку швидко.