Антон Рыбаев рекомендує цей магазин
17 березня 2021

Купив: Surge Black 831334 мультитул Leatherman, Замовлення №39929

Важно было получить заказ в определенный день (это был подарок). Все было доставлено вовремя. Обслуживание вежливое и быстрое. Еще и сделали скидку )
Андрей Кучеренко рекомендує цей магазин
22 лютого 2021

Купив: КВ-15а жесткий кофр-тубус Acropolis, Замовлення №39484

Не сподобалося: оформлення замовлення

Мне все понравилось, вот только ребятам нужно следить за актуальностью информации по наличию на сайте. Все остальное в порядке ассортимент хороший , расположение магазина тоже, молодые ребята работники магазина хорошо работают с клиентами.
Цілком згідний,виникають,,нюанси,,(((
1 квітня 2021 Відповісти
Володимир Гутиряк рекомендує цей магазин
20 лютого 2021

Купив: Вудлище коропове Sportex Catapult Carp (3.95m 3.75lbs), Замовлення №39349

Задоволений покупкою. Товар відповідав заявленому. Відправили на наступний день. Отримав товар цілий,не ушкоджений. Дякую консультантові за вичерпну інформацію про товар. Він віддзвонював двічі,навіть після того як відправили.
Ganna GannochKa рекомендує цей магазин
11 лютого 2021

Купив: Tech wash 300ml средство для стирки мембран NikWax, Замовлення №39107

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Все прошло гладко и оперативно. Удобный сайт. Цена конкурентноспособная. Забирали самовывозом.
Вадим Шевченко рекомендує цей магазин
15 січня 2021

Купив: силиконовые приманки, Замовлення №37814

Все быстро и четко доставили. Решили вопросы по телефону.
Светлана Власюк не рекомендує цей магазин
12 січня 2021

Купив: Шнур Ygk, флюрокарбон Sunline, Замовлення №38233

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Тролинг рекомендує цей магазин
12 січня 2021

Купив: R540- Crystal Minnow Deep Diver 130mmвоблер YoZuri, Замовлення №38079

Товар соответствует заявленному, качество думаю тоже. Ещё не тестировали.
Александр Михайлов рекомендує цей магазин
10 січня 2021

Купив: Вудлище коропове Graphiteleader Paragio GSOPRS-57-HIRAMASA/6

Найкращий сервіс. В магазині не було на момент замовлення мого товару, але мене запевнили, що товар є на складі. Через деякий час знову зателефонували і спитали як мені зручно сплатити за товар. Відправили 31 грудня в обід, бо для мене було дуже важливо отримати товар до Різдва. Для мене це був найкращий подарунок на Новий рік від незнайомих людей. Хлопці, дякую. Хай Вам щастить в Новому році.
Svetlana Ragulina рекомендує цей магазин
29 грудня 2020

Купив: Зонт для риболовлі Stenson Зонт-палатка для рыбака окно ПВХ d2.5м (SF23775)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Отличная работа магазина. Очень довольна
Ілонна Свердун рекомендує цей магазин
26 грудня 2020

Купив: Yo-zuri snap beans 25s

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

До товару претензій нема.Що замовили те й прийшло!Але з наявністю товарів є проблеми!Оцінку ставлю авансом 5!Сподіваюсь що Ви виправите свої недоліки(наявність товару)З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ??????