Леся Майданик рекомендує цей магазин
5 квітня 2021

Купив: Электрогриль прижимной Tefal OptiGrill Elite GC750D30, Замовлення №13402

Промониторив цены на хотлайне, обратила внимание на этот магазин, так как цена была самой низкой, уточнив наличие и интересующие вопросы через 10 минут произвела 100% оплату, Очень порадовала оперативность отправки и высококачественное обслуживание в магазине! Приятно иметь дело с профессионалами !!! Теперь я только Ваш покупатель ;)
Anna125a рекомендує цей магазин
1 квітня 2021

Купив: Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0), Замовлення №5988

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Нашла заинтересовавший меня пароочиститель. Написала вопросы на сайте,получила на них ответы. Прочитала отзывы о магазине- в основном неплохие. Заказала. Оплатила,получила. Вроде все норм. Сам магазин в Одессе, товар пришёл из Луцка, коробка не вскрывалась, об этом предупреждала менеджер. Проверила комплектность ,товарный чек и гарантийный талон на НП. Неудобно что гарантия от магазина,но поэтому и цена ниже,чем с гарантией от производителя.
Kirill07 не рекомендує цей магазин
24 березня 2021

Хотів купити: Samsung 43tu7102, Замовлення №Samsung 43tu7102

Ціна не співпадає з ціною що на сайті. На сайті 10292грн по факту 10850грн. Неприємно....
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Здравствуйте, есть несколько вариантов данной модели. https://skrinshoter.ru/p/240321/XnlOMv.png Назовите пожалуйста номер заказа если Вы его оставляли. Мы не видим вашу заявку
https://ibb.co/d6QvVPk https://ibb.co/v4cB0X0 Добрий день. Заявку я не залишив, тому що ціна була не актуальна. Але написано, Є В НАЯВНОСТІ.
Представник магазину «Tehnopostavka»
Телевизор в наличии был , только та модель на которой стоит прошивка UA там цена другая , вам не подошло , по той цене что вы спрашивали ее не было, скрин вам скинул выше.
25 березня 2021 Відповісти
Я не писав що його не було в наявності, читайте уважніше "ЦІНА НЕ СПІВПАДАЄ З ЦІНОЮ ЩО НА САЙТІ." Не вигадуйте про прошивки UA. Якщо ви маєте на увазі що був офіційний телевізор по вищій ціні то це модель 43tu7100, на них цінник високий для мене. Гляньте мій перший скрін, там чітко написано "Есть в наличии" і зверніть увагу на ціну. А тепер гляньте на свій скрін) Не вводьте людей в оману! Будьте уважними і навчіться визнавати свої помилки а не намагаєтесь викрутитись з ситуації. Вдалого дня!
17 березня 2021

Купив: БФП Xerox B215 (B215V_DNI), Замовлення №5755

Сделал заказ в субботу вечером, в понедельник утром позвонил менеджер все согласовали и отправили МФУ в этот же день. Новая Почта доставляла 2 дня. МФУ получил и проверил, все заводские пломбы были, только коробка была закрыта скотчем. МФУ проверил все функции работают. Сервис магазина супер еще и дешевле остальных магазинов.
Світлана Савчишин рекомендує цей магазин
16 березня 2021

Купив: МФУ Canon i-SENSYS MF443DW

Сервісна підтримка працює відмінно, гарно проконсультували у всіх питаннях, все дуже швидко і зручно, прінтером задоволені.
andreyppv72 рекомендує цей магазин
13 березня 2021

Купив: Phillips 50pus8505/12

При выборе товара, решающую роль сыграла цена и рейтинг сайта, но были сомнения в том, что он только год на рынке. Однако после заказа товар был доставлен в кротчайшие сроки. Все документы, гарантийный талон в наличии. Что касается телевизора, то он превзошел все мои ожидания, рекомендую.
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Спасибо за отзыв и покупку. Небольшая поправочка, мы уже 7 год на рынке, сайту около 5 лет)
Извините, видимо не так что-то понял по вашему експириенсу... Ещё раз рекомендую всем!
13 березня 2021 Відповісти
Anton Palchyk рекомендує цей магазин
6 березня 2021

Купив: Philips 32pfs6855/12, Замовлення №5560

Дуже швидко передзвонили та оформили замовлення. Товар прийшов новий без яких слідов використання зі всіма належними паперами.
5 березня 2021

Купив: Повітряне охолодження be quiet! Dark Rock Pro 4 (BK022)

Хороший магазин. Мені сподобалось тому що замовлення було прийнято відразу. Замовив зранку, на наступний ранок уже збирав пк з придбаним повітряним охолодженням. Товар якісний, гарантія в наявності.
Hromyk Andrii рекомендує цей магазин
1 березня 2021

Купив: Телевізор Philips 43PUS8505

Все супер. І сам тв і магазин.
Ihor Pavlish рекомендує цей магазин
24 лютого 2021

Купив: По Вашему заказу Кофемашина автоматическая DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.95.T ., Замовлення №5468

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину