trofymchukv6 рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad 5

Все було швидко, надійно та якісно. Рекомендую !
Мирошка рекомендує цей магазин
30 жовтня 2022

Купив: Artline Business m61v16

Купил уже второй моноблок, работают отлично, правда камера расположена так что если не знать, то сроду не найдёшь, я ее нашел через месяц и то с подсказкой продавца Artline
Maxim Drobchak рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: Моноблок ARTLINE Business S22v08

Повністю влаштовує продукт, чудовий сервіс, кваліфіковані фахівці.
Олеся рекомендує цей магазин
22 жовтня 2022

Купив: Миша A4Tech FM12S Black: 1 x 228

Все отлично: быстро, четко, все работает, документы в наличии. Спасибо.
Ярослав Кирилів рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: MOH?TOP QUBE Overlord P270180

Монітор сподобався, все чудово. Пошастило мені, монітор коштував 11500, мені запропонували модель з битим пікселем за 10000 попередивши в якій частині екрану він знаходиться. Битий піксель я так і не замітив. Магазин чудовий, рекомендую.
Олег Лавришин рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Комп\'ютер ARTLINE Business B23 (B23v14)

Висока якість . Чудовий сервіс.
Светлана Герасимчук рекомендує цей магазин
13 жовтня 2022

Купив: БФП Canon i-SENSYS MF3010 ч/б

Дуже сподобався обслуговування. Все чудово. Рекомендую
Денис Э. рекомендує цей магазин
13 жовтня 2022

Купив: Комп\'ютер ARTLINE Gaming X37v41: 1 x 35 151.

Максим Очеретянко рекомендує цей магазин
11 жовтня 2022

Купив: Asus Nvidia GeForce RTX3060 DUAL

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Чудовий магазин, привітні продавці. Єдине але - неможлива оплата картою через термінал.
Юлія Греділь рекомендує цей магазин
1 жовтня 2022

Купив: Моноблок ArtLine Gaming

Організація на вищому рівні, ввічливі, організаційні. Всі наші умови виконанні.