cekcot не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 грудня 2017

Купив: Зимові шини Tunga Nordway (175/65R14 82Q)

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, видача товару на складі

рік випуску шин в телефонній розмові був вказаний як не старший за 16-17 роки. Фактично виявився 15 рік. Не довіряйте, перевіряйте на складі перевізника.
Відповідь представника «SmartShina»
Ми приносимо Вам вибачення від лиця нашої компанії за надані незручності. Кожну шину ми перевіряємо перед відправкою на якість, незалежно від року виготовлення. Уточніть, будь ласка, номер Вашого телефона на почту zakaz.smartshina@gmail.com для оперативного вирішення цієї проблеми. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Андрій Фоменко рекомендує цей магазин
8 грудня 2017

Купив: Зимові шини Cordiant Polar 2 PW-502 (185/65R14 86T), Замовлення №41781165

Замовлення пройшло швидко, все доступно і зрозуміло, порадувала оперативність доставки.
Відповідь представника «SmartShina»
Дякуємо Вам за те, що знайшли час залишити відгук про роботу нашої компанії. Будемо раді бачити вас у числі наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"

Купив: Зимові шини Premiorri Via Maggiore (175/70R13 82T), Замовлення №604S

Сподобалося: наявність, асортимент, відвантаження товару

Хороший магазин. Швидка доставка, нормальна ціна. Дякую.
Відповідь представника «SmartShina»
Анатолій, ми щиро вдячні за замовлення та відгук, для нас це дуже важливо. Будемо раді бачити вас у числі наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Александр Левченко рекомендує цей магазин

Купив: Зимние шипованные шины, Замовлення №655S

Очень быстро получил товар, менее суток с момента заказа!
Відповідь представника «SmartShina»
Александр, благодарим за обратную связь и заказ. Будем рады видеть вас в числе наших постоянных клиентов. __ С уважением, команда интернет-магазина "SmartShina"

Купив: Зимові шини Debica Frigo 2 (175/70R14 84T), Замовлення №550s

Огромное спасибо ребятам что вошли в мое положение ведь я заказал всего одно колесо связались быстро уточнили все интересующии меня вопросы .....
Відповідь представника «SmartShina»
Виталий, вам спасибо за доверие к нашей компании и обратную связь. Всегда рады помочь и будем рады видеть вас в лице наших постоянных клиентов. __ С уважением, команда интернет-магазина "SmartShina"
5 грудня 2017

Купив: Зимові шини Белшина Бел-188 (175/70R13 82S), Замовлення №529S

Спасибі магазину 30.11.2017 відправили - 01.12.2017 увечері був узутий !!!
Ренат Сулейманов рекомендує цей магазин
4 грудня 2017

Купив: Зимові шини Белшина ArtMotion Snow (195/65R15 91T), Замовлення №558S

Отличный магазин, сразу после оформления заказа мне позвонил менеджер, все быстро и оперативно, буду советовать друзьям
Відповідь представника «SmartShina»
Ренат, благодарим за обратную связь и заказ. Рады будем видеть вас и ваших друзей в числе наших постоянных клиентов! __ С уважением, команда интернет-магазина "SmartShina"
Nick рекомендує цей магазин
1 грудня 2017

Купив: Шины Gislaved Euro Frost 6 196/65 r15

Покупал зимние шины Шины Gislaved Euro Frost 6. Был приятно удивлен скоростью отправки товара. Заказ сделал в среду и уже в четверг забирал на НП в Киеве.
Відповідь представника «SmartShina»
Спасибо за обратную связь, очень приятно получать такие отзывы. С радостью ждем ваших новых обращений и заказов. __ С уважением, команда интернет-магазина "SmartShina"
Noragami рекомендує цей магазин
27 листопада 2017

Купив: Hankook Winter I*Cept RS2 W452 (135/70) R15, Hankook Winter I*Cept RS2 W452 (175/55) R15

Рекомендую. Термін доставки казали приблизно 8 днів, по факту на четвертий день вже перевзув машину. Бракує української версії сайту.
Відповідь представника «SmartShina»
Доброго дня! Дякуємо Вам за замовлення та зауваження. Українська версія сайту наразі знаходиться у стадії розробки та тестування. Будемо раді бачити вас у числі наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"