Ігор ігор 73 не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Термостат, Замовлення №SOK124013619

Не хотел тратить время на отзыв, но последней каплей было ваше сообщение о персональной скидке!!! Eshop какая скидка??? Я в страшном сне не могу себе представить дальнейшее сотрудничество!!! Бракованный товар вернуть это нужно пройти семь кругов ада!!! Не связывайтесь с этим магазином есть масса порядочных поставщиков.
Відповідь представника «Eshop от ELIT»
Ігорю, добрий день! Шкодуємо, що візит до нашого магазину залишив неприємне враження. Найближчим часом розберемося з ситуацією, що склалася. З повагою, Eshop.
Нішел рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: ЗАРЯДНI ПРИСТРОЇ BOSCH BOSCH BO 018999903M, Замовлення №SOK123351054

Відповідь представника «Eshop от ELIT»
Добрий день, шановний клієнте! Дякуємо, що знайшли можливість залишити відгук – Ви допомагаєте нам ставати кращими.
Представник магазину «Eshop от ELIT»
28 грудня 2023 Відповісти
Виталий Подорван не рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Хотів купити: Ціна майже в 500 грн на колодках це забагато.

Відповідь представника «Eshop от ELIT»
Віталію, добрий день! Дякуємо за відгук. Не зрозуміло, які саме колодки не підійшли, зв'яжіться, будь ласка, за телефонами: (044) 389-444-0, (067) 443-12-03, електронною поштою eshop@elit.ua або напишіть у вайбер (050) 33-55-000, наші фахівці будуть раді допомогти Вам з підбором автозапчастин за вигідною ціною. З повагою, ESHOP.
Представник магазину «Eshop от ELIT»
Добрий день!
1 грудня 2023 Відповісти
Feredo 4485
1 грудня 2023 Відповісти
Артем Тьма рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Ковпаки для коліс Sparco ROMA 15, Замовлення № №SOK1233176285000

Відповідь представника «Eshop от ELIT»
Добрий день, шановний клієнте! Дякуємо за відгук! З нетерпінням очікуємо Вашого наступного візиту! З повагою, Еshop
Віктор Тюрін рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Varta Акумулятор, Замовлення №№ SOK123290374

Відповідь представника «Eshop от ELIT»
Добрий день, Вікторе! Дякуємо за відгук та сподіваємось на плідну співпрацю в подальшому. З повагою Eshop.
Андроид Викторович рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Купив: Автомобільний акумулятор Bosch 6СТ-60 S4 Silver (S40 060), Замовлення №231441

Podvig100500 рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Аккумулятор Bosch S4 Silver 74Ah, EN 680 левый , Замовлення №Замовлення № SOK123103420

У цьому магазині придбав акумулятор Bosch. Вже через три години після замовлення кур'єр доставив товар. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «Eshop от ELIT»
Добрий день, шановний клієнте! Дякуємо за відгук та сподіваємось на плідну співпрацю в подальшому. З повагою Eshop.
Через два місяці акумулятор перестав брати зарядку, знаходжусь під Бахмутом, відправив акумулятор в Дніпро, дружина відвезла в магазин, міняти по гарантії відмовилися посилаючись на відсутність акту з сервісного центру. Де під Бахмутом сервісний центр знайти? Не зв'язуйтесь з цією конторою, тут обманюють покупців!
11 липня 2023 Відповісти
Александр 79. не рекомендує цей магазин
9 квітня 2023

Купив: КОМПЛЕКТ ЗАПОБІЖНИКІВ BOSCH 1 987 529 037, Замовлення №SOK123078201 від 30.03.23

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Відповідь представника «Eshop от ELIT»
Олександре, добрий день! Шкодуємо, що візит до нашого магазину залишив неприємне враження. Вибачте, що заздалегідь не попередили Вас про інвентаризацію на філії. За Вашим номером телефона активовано знижку на майбутні покупки для компенсації витрат. З повагою, Eshop.
Andrii Shpontak рекомендує цей магазин
25 лютого 2023

Купив: Автокрісло-бустер Sparco F100K Blue/Black (DO SPC3002AZ), Замовлення №212203

Дякую! Якість - супер, а такий самий в іншому магазині був рівно в 2 рази дорожчий. + Оплатили доставку)
Відповідь представника «Eshop от ELIT»
Добрий день, Андрію! Дякуємо, що знайшли можливість залишити відгук – Ви допомагаєте нам ставати кращими.
Андрей Клочко рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Купив: КОМПЛЕКТ (РЕМІНЬ+РОЛИКИ) INA 529 0211 10, Замовлення №SOK123021015

Відповідь представника «Eshop от ELIT»
Добрий день, Андрію! Дякуємо за відгук. Надалі будемо робити все для того, щоб наша співпраця була приємною та позитивною.