Олег Леошек рекомендує цей магазин
11 лютого 2021

Купив: Палатка Quechua

Замовлення прийшло швидко, продавець швидко реагує на повідомлення.
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за відгук, звертайтеся ще, якщо щось потрібно буде.
Василий Петренко рекомендує цей магазин
8 лютого 2021

Купив: Прицел оптический Hawke Vantage 3-9x40 (Mil Dot)

Оперативне й порядне відношення. Швидка доставка та якісна упаковка. Рекомендую
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо Вам за такий гарний відгук, це сама гарна подяка за нашу роботу. Ми будемо і надалі тримати якість нашої роботи на високому рівні. З повагою магазин "Ohotnik"
Solomon66666 рекомендує цей магазин
3 лютого 2021

Купив: Прицел оптический Hawke Vantage 3-9х40 (22 LR Subsonic IR)

Дуже приємно працювати з людьми які знають свою справу !
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо Вам за гарний відгук, сподобалась з Вами співпраця. Чекаємо від Вас нових замовлень!!!
Oleksander M рекомендує цей магазин
27 січня 2021

Купив: Збройна хімія Klever Ballistol SilikonSpray 200 мл (2530), Збройна хімія Klever Ballistol Ballistol 500 мл., Збройна хімія Klever Ballistol Протяжка Ballistol для оружия универсальная кал.17-12

Неодноразово доводилось спіпрацювати з "Ohotnik-ом", і кожного разу лишаються лише найкращі емоції. От і цього разу замовлення було виконане дуже швидко, товар надійно запакований, якість товару відмінна. Дякую!
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо Вам за гарний відгук, якщо честно, то теж дуже сподобалась з Вами співпраця. По більше би таких гарних покупців, як Ви. Дякуємо що вибрали нас, якщо треба ще щось - звертайтеся. Вам гарного настрою та вдалих покупок!
Вита Ковтун рекомендує цей магазин
7 січня 2021

Купив: Патронташ

Случайно нашла ваш сайт и осталась довольна. Перезвонили оперативно,всё объяснили и выслали товар в тот же день,не смотря на праздничные выходные!) Вы молодцы,спасибо вам большое и хороших вам покупателей! С Рождеством!)
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Большое спасибо Вам за такой прекрасный отзыв. Вас тоже с праздниками!!
Віктор Суліменко рекомендує цей магазин
1 січня 2021

Купив: Календарь УТМР

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

denis malahai рекомендує цей магазин
31 грудня 2020

Купив: Прицел хоук

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Готов и дальше делать покупки в этом магазине
WD рекомендує цей магазин
29 грудня 2020

Купив: Термос Esbit VF750TL-S (017.0175)

Dan 22250 рекомендує цей магазин
11 грудня 2020

нормально
Sasha Nesen рекомендує цей магазин
5 грудня 2020

Купив: Монокулял Vortex SOLO 8*36

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Единственный магазин в котором этот товар был именно в наличии! Все остальные просили подождать и звонили одному и тому же представителю, у которого этого монокля уже не было. При этом у всех магазинов было указано, что товар в наличии. Персонал магазина учтивый, культурный и отзывчивый. Заказ прошел без проблем, в срок. Рекомендую!
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Спасибо Вам за прекрасный отзыв. Спасибо Вам за доверие и за покупку, рады что Вам понравилось наше обслуживание. Ждем от Вас новых заказов. С ув. магазин "Ohotnik"