Нікіта Куликовський рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Складаний ніж Kershaw Shuffle II (8750TTANBW), Замовлення №11812

Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Вашу оцінку нашої роботи. Чекаємо на нові замовлення від Вас. З повагою магазин "Ohotnik"
Ben Johnson рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: spyderco police 4 serrated, Складаний ніж Freek DR PT AXS (560), Замовлення №1232111

Чудовий магазин, в наявності є ексклюзивні моделі ножів які більше в Україні ніде не знайшов в наявності, більше того в них вони є в наявності, а не десь на складі в постачальника, в 5 вечора замовив ніж, в 9 ранку вже отримав на пошті, в комплекті всі необхідні сертифікати про те що він не відноситься до холодної зброї
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо що вибрали нас і за Ваш позитивний відгук, він для нас найцінніше, це сама гарна подяка за нашу роботу. Ми будемо і надалі тримати якість нашої роботи на високому рівні. Дякуємо за покупку та чекаємо на нові замовлення. З повагою магазин "Ohotnik"
Сергей Скороид (Skoroid Serhii) рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Арбалет XB86DC-KIT Fighter, Замовлення №1000251

Дуже клієнтоорієнтований магазин, відповіли на всі питання, пішли на зустріч та відправили товар саме тоді коли це було треба, а це було на новорічні свята, коли інші продавці переадресовували на автовідповідач. Дуже вдячні!!!
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо що вибрали нас і за Ваш позитивний відгук, він для нас найцінніше, це сама гарна подяка за нашу роботу. Ми будемо і надалі тримати якість нашої роботи на високому рівні. Дякуємо за покупку та чекаємо на нові замовлення. Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Також бажаємо міцного здоров'я та незламного духу Вам та Всім нашим захисникам! Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! Героям Слава!!! З повагою магазин "Ohotnik"
Серафим рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Йоршики 22lr, кільця для оптики Hawke 1, Замовлення №29...

Купляв декілька товарів через інтернет, спілкуванням з продавцем задоволений, відправили в той самий день. Рекомендую
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Вашу довіру, ми дуже цінимо це, що Ви є нашим покупцем і Вас задовольняє наше обслуговування та якість нашого товару. Будемо і надалі тримати високу планку якісного обслуговування та постійно себе вдосконалювати, саме такі прекрасні, і щирі відгуки спонукають нас на вдосконалення, і постійне покращення сервісу, бо розуміємо що це цінують та поважають нашу роботу. Красно дякуємо Вам за такий гарний відгук, нам теж дуже сподобалась з Вами співпраця, побільше би таких ввічливих клієнтів. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Також бажаємо міцного здоров'я та незламного духу Вам та Всім нашим захисникам! Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! Героям Слава!!! З повагою магазин "Ohotnik"
Vladislav Fedonyuk рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Ручка переноса огня Fab Defense Gradus, Замовлення №24100231

Дуже задоволений
Yakuna рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Збройна хімія Средство для удаления меди Bore Tech Cu+2 Copper Remover 4 oz/118 мл (BTCU-26004), Замовлення №11471

Товар та ціни актуальні, отримано вчасно, привітний продавець, все чітко.
osgibnev рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Benchmade Bailout Green 537GY-1, Замовлення №263544214

Швидко, професійно. Вдячний. Рекомендую
Volodymyr Bystrytskyi рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Чохол-рюкзак. 100см. Ткань Кордура 1200Д. Черная, Замовлення №77550245

Дуже дякую продавчині, Вікторії. Уточнили комплектацію і матеріали. Все надійшло, як і замовляв. Чохол за свої гроші просто топ. Раджу всім. Обовязково повернусь в цей магазин. Перемоги Україні і всім українцям
Маша Иванова рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Сумка-візок Argo 45 Red (929474), Замовлення №11357

Дуже вдячна магазину! Купувала сумку -візок для бабусі , вона дуже задоволена. Співробітник магазину зв’язався миттєво у вихідний день, сумку швидко надіслали НП.Співробітники магазину дуже відповідальні та ввічливі . Сумка дуже якісна , незамінна річ для літніх людей, рекомендую магазин, дуже приємно що є такі відповідальні продавці!
Olha Stoliar рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023