Валерий рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: Смартфон Sony Xperia 5 II 8/256GB Black, Замовлення №20065

Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment искренне благодарит Вас, что поделились опытом покупки в нашем магазине! Мы очень рады, что Вы остались довольны покупкой и качеством обслуживания. Обращайтесь к нам снова, будем рады видеть Вас в числе наших постоянных клиентов =) С Уважением и наилучшими пожеланиями, команда Fragment!
Михаил Бабий рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A52s 5G 6/128GB Awesome Black (SM-A528BZKD), Замовлення №20062

Отзывчивые менеджеры помогли подобрать телефон в соответствии с моим бюджетом и пожеланиями. Доставку выполнили быстро. Всем доволен.
Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment благодарит Вас за отзыв! Мы очень рады, что Вы остались довольны покупкой и качеством обслуживания! Обращайтесь к нам снова, будем рады видеть Вас в числе наших постоянных клиентов =) С Уважением и наилучшими пожеланиями, команда Fragment!
Gute рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Купив: Смартфон OnePlus 9 Pro 12/256GB Stellar Black, Замовлення №20057

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Приємна ціна. Грамотна консультація. Доставка товару була виконана вчасно.
Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment щиро дякує Вам, що поділилися досвідом покупки в нашому магазині! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою і якістю обслуговування. Будемо раді Вашим майбутнім зверненням. З Повагою і найкращими побажаннями, команда Fragment!
Шум А. рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Купив: Смарт-годинник HUAWEI Watch GT 2 Pro Night Black (55025736), Замовлення №20047

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

очень быстрая доставка (утром заказал – около 4 дня, курьер доставил). Могу рекомендовать!
Nata3333 рекомендує цей магазин
11 грудня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 mini 256GB Midnight (MLK53), Замовлення №20039

Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment благодарит Вас за отзыв! Мы очень рады, что Вы остались довольны покупкой и качеством обслуживания! Обращайтесь к нам снова, будем рады видеть Вас в числе наших постоянных клиентов =) Также мы благодарны за отличные фото товара, которыми Вы дополнили отзыв, нам очень приятно =) С Уважением и наилучшими пожеланиями, команда Fragment!
Ігор Чернявський рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Стандартний об'єктив Sigma AF 85mm f/1,4 DG HSM Art, Замовлення №20036

Оформляв товар під замовлення, кілька днів очікував. Отримав товар запакованим, як і обіцяли. При доставці все перевірив. Все працює.
Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment щиро дякує Вам, що поділилися досвідом покупки в нашому магазині! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою і якістю обслуговування. Також ми вдячні за чудові фото товару, якими Ви доповнили відгук =) Будемо раді Вашим майбутнім зверненням. З Повагою і найкращими побажаннями, команда Fragment!
Swet7GM рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: Навушники TWS JBL Tune 115 TWS White (JBLT115TWSWHT), Замовлення №19865

Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment щиро дякує Вам, що поділилися досвідом сервісного обслуговування в нашому магазині! Наша команда, робить все можливе для того, щоб Ви якомога швидше отримали товар на заміну. Ми вдячні Вам за розуміння і за очікування. З Повагою і найкращими побажаннями, команда Fragment!
Отримав нові навушники. Але все ж таки зазначу, що довго прийшлося чекати на заміну. Менеджери магазину були дуже люб'язні, завжди повідомляли про наступні дії, які мені потрібно було зробити, і на якому етапі моя справа. Наступні свої покупки буду робити тільки тут і можу рекомендувати магазин, як відповідальний і перевірений в плані сервісної підтримки! Всього найкращого!
7 грудня 2021 Відповісти
Представник магазину «Fragment» відповів на коментар Swet7GM
Команда Fragment щиро дякує Вам, що поділилися досвідом сервісного обслуговування в нашому магазині! Наша команда, приносить вибачення, що Вам прийшлося довго чекати. Нажаль, процес заміни залежить від Офіційного представництва JBL Україна. Ми вдячні Вам за розуміння і за очікування. З Повагою і найкращими побажаннями, команда Fragment!
8 грудня 2021 Відповісти
Bogdon53KH рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Смартфон Google Pixel 5 8/128GB Just Black, Замовлення №19996

Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment благодарит Вас за отзыв! Мы очень рады, что Вы остались довольны покупкой и качеством обслуживания! Прекрасно, что нам удалось осуществить такой замечательный сюрприз =) Обращайтесь к нам снова, будем рады видеть Вас в числе наших постоянных клиентов =) С Уважением и наилучшими пожеланиями, команда Fragment!
Иванович Олег рекомендує цей магазин
13 листопада 2021

Купив: Смартфон Sony Xperia 1 III 12/512GB Gray, Замовлення №19994

Делаю апгрейд в данном магазине к третьему соне. Все начиналось с марка 1. Спасибо команде за подарок (получил как бонус за очередную покупку – пленку на экран, на марк 2 у меня она продержалась от покупки до этапа продажи, экран как новый).
Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment благодарит Вас за отзыв! Мы очень рады, что Вы остались довольны покупкой и качеством обслуживания! Мы очень рады видеть Вас в числе наших постоянных клиентов =) Относительно Вашего вопроса) Мы всегда затрудняемся ответить, так как эту информацию знает только производитель. Но обещаем, что как только будет известна дата анонса Sony Xperia 1 IV – наш менеджер сообщит об этом Вам в первую очередь =) С Уважением и наилучшими пожеланиями, команда Fragment!
Мишко Л. рекомендує цей магазин
12 листопада 2021

Купив: Стандартний об'єктив Tamron AF 28-75mm f/2,8 Di III RXD, Замовлення №19982

Оформлял объектив в кредит. Менеджер подтвердила наличие, и пока я подписывал договор и проходил все остальные процедуры с кредитной организацией, поставила товар в резерв (были у меня случаи с другими магазинами, подтвердили кредит, а товара уже не было). Доставили в день заказ. Работой магазина, менеджеров по кредитованию и курьера))) очень доволен.