PALAGON рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Кабель Apple USB-C/Lightning 2 m (MQGH2ZM/A) White, Замовлення №000782026

Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо! Вдячні за Ваш відгук. Завжди Вам раді!
София Барчук не рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Хотів купити: MAKE Full Cover Full Glue для Apple iPhone 15 Pro

Відповідь представника «Vodafone»
Софіє, вітаємо. Нам дуже шкода, приносимо свої вибачення. Зробимо усе можливе, або подібне більше не повторилося.
Viktoria H не рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Смартфон Nokia C32 4/64GB Beach Pink, Замовлення №000774250

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо! Приносимо свої вибачення. Отримали інформацію від колег, що ситуацію вирішено. Дякуємо за звернення.
Анатолий Дяк рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: сервіз Arkopal zelie 18пр (L4122), Замовлення №000771435

Спасибо магазину водафон набор посуды очень понравился. Цена 500 грн за такой набор просто шара. Не ожидал, что в интернет магазине водафон есть посуда
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо! Вдячні за відгук. Розширюємо асортимент на нашому сайті :)
А кк не рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-CH520 Black (WHCH520B.CE7), Замовлення №000768748

Мав не уважність забрати коробку і не перевірити вміст , пломба була зірвана , наушники в слідах експалатації , відбитках пальців і пилюці на наушниках і тд , на фото це тяжко передати. всередині все було просто накидано в кучу. Я брав не з магазину а замовляв і чекав доставку , а отримав б/у товар з мінімальними слідами експлатації. Я розумію що наушники не дорогі але таке ставлення до клієнта відштовхує в майбутніх покупках..
Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня. Перепрошуємо за ситуацію, що склалась. Обов'язково оглядайте замовлення перед тим, як його забрати. Ви можете звернутися в магазин для повернення, рішення виключно за магазином, оскільки замовлення забирали там.
Olga Kh не рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №000769381

Обслуговування відсутнє взагалі. Сидять 3 людини з незадоволеними обличчями. Ні доброго дня, ні дякую-будь ласка, ні до побачення. Жахливий досвід отримання товару тут (товар був куплений в інтернет магазині Vodafone). Плюс до цього, на сайті при оформленні замовлення не вказано нічого про те, коли можна буде забрати товар, коли ти його отримаєш. Оператор не зателефонував після оформлення замовлення, я телефонувала сама. Очікування на лінії щоб з?єднали з оператором супер-довге.
Відповідь представника «Vodafone»
Ольго, вітаємо. Нам дуже шкода, що у Вас залишились не найпозитивніші враження. Отримали інформацію, що замовлення було створено 4 березня 14:24, а підтверджено - о 14:36 того ж дня. Щодо термінів, в кожній картці товару вказуємо інформацію. Щодо працівників, повідомимо інформацію у магазин. Приносимо свої вибачення. Дякуємо за відгук, старатимемось ставати краще!
Антонина Суворкина рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №000762515

Вдячні за відгук!
OleggG Pryshlak рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Note i Black (A3991G11), Замовлення №000761301

Купив без проблем, те що хотів, за приємною ціною відправлення було трішки довгим, але я був попереджений.
Відповідь представника «Vodafone»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
Ирина Аликаева рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: 000761140, Вадафон, Замовлення №000761140

Замовляла карту Вадафон,заказ прийшов в обіцяний термін.Дякую !Рекомендую!
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо! І вдячні за відгук.
Роман Чорний рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Samsung Galaxy A05s 4/128GB Black, Смартфон Samsung Galaxy A05s 4/128GB Black (SM-A057GZKV), Замовлення №000759664

Ok ніякого обману не було акція була підключена
Відповідь представника «Vodafone»
Доброго дня. Щиро дякуємо за те, що залишили відгук!