Пётр Мазур рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор LG 50UK6750

Микола Сулим рекомендує цей магазин
7 квітня 2019

Купив: LG OLED65C8

"Новій Пошті треба би було заплатити ~2000грн за доставку" Ви нічого не путаєте? Мені доставка обійшлася 200грн (+2% від суми+20грн за наложений платіж) всього близько 400грн з врахуванням наложеного платежу.
7 квітня 2019 Відповісти
Ви замовляли саме такий тв? Просто сам наложений платіж обходиться в 1160+20=1180 грн, а розміри коробки приблизно 180х120х30см, вага 40кг. В калькуляторі нп виходить доставка 2000 грн.
7 квітня 2019 Відповісти
Тади ой! Я думав тільки за доставку 2000грн. Телек в мене за 9800грн., об"ємна вага десь біля 20кг. Сама доставка близько 180грн. Все рівно у вас за саму доставку біля 800грн - це космос.
8 квітня 2019 Відповісти
Viktor Pashko рекомендує цей магазин
1 квітня 2019

Купив: LG 43UK6300PLB

Заказывал телевизор LG 43UK6300MLB. Порадовали весьма адекватные цены, особенно после походов по магазинам. Здесь данная модель была примерно на 40% дешевле. Отправили заказ Новой Почтой наложенным платежом. Еще упомяну такую мелочь, как наличие в данном магазине телефонов троих операторов мобильной связи, что лично для меня часто бывает немаловажно, а многие интернет-магазины имеют только номера одиного или двух операторов. Всем рекомендую!
Вололимир Герій рекомендує цей магазин
17 березня 2019

Купив: LG OLED55B8PLA

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі

Alex Panchenko рекомендує цей магазин
10 січня 2019

Купив: Телевізор Sony KD-55XF9005

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

користуюся тв трохи більше місяця не жалію про покупку, тв влаштовує повністю, рекомендую в основному використовую для PS4, рідше для youtube
6 лютого 2019 Відповісти
Vlas Artanov рекомендує цей магазин
27 грудня 2018

Купив: Sony KD-49XF9005, Замовлення №67056297

Хороший магазин с низкими ценами. Но очень сильно натупили с доставкой через Новую Почту. Отделение, которое я указал не подошло по весу товара и поэтому продавец(или кто-то другой) решил за меня, в какое отделение мне подходит. А всего лишь нужно было мне позвонить и я сказал какое отделение мне подходит. В итоге переадресацию сделали за мой счёт, неприятно и я потерял один день. К товару претензий нет, тут всё хорошо. При покупке проконтролируйте доставку товара, чтобы не было как у меня:(
Valery Krut рекомендує цей магазин
24 грудня 2018

Купив: Телевізор LG 49SK8500

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: наявність, повернення товару

17 грудня 2018

Купив: Samsung qled 55q6fn

Не сподобалося: сервісна підтримка

parshenkov не рекомендує цей магазин
6 серпня 2018

Хотів купити: Телевізор Samsung UE49MU7000

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

Відповідь представника «SmartMag»
Спасибо за Ваш отзыв. С данной моделью товара действительно сложности, у поставщика была 1 шт как я и писал, которую мы не успели выкупить в Польше, после чего я Вам написал, что лучше перестрахуйтесь и закажите в другом месте. После пришла партия по другой цене, которую я Вам и предложил как вариант. Приносим еще раз свои извинения за доставленные неудобства.