Artur Zhyrov рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Realme buds q2s black, Замовлення №115599

Доброго дня! Дякую велике за навушники)) все супер ? Звук якісний, батарея тримає , як заявлено! Ще буду тестувати!
Відповідь представника «FoRoom»
Шановний Артур, Дякуємо вам за ваш відгук про наш інтернет-магазин та покупку навушників Realme Buds Q2s у чорному кольорі. Ми раді, що ви задоволені своїм придбанням і поділилися своїми враженнями з нами. Ми раді, що навушники вам сподобалися і ви відчули відмінну якість звуку, а також підтвердили тривалість роботи батареї відповідно до заявлених характеристик. Ми завжди стараємося пропонувати нашим клієнтам високоякісну техніку, яка задовольняє їх очікування. Дякуємо вам за вашу підтримку та високу оцінку нашого магазину. Ми завжди прагнемо надавати найкращі продукти та задовольняти потреби наших клієнтів. Бажаємо вам подальшого задоволення від тестування навушників! З повагою, Адміністрація інтернет магазину Foroom.com.ua
Игорь Алексеев рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Корпус для ПК Fractal Design Meshify 2 TG Light Tint (FD-C-MES2A-04), Замовлення №OA73HV0

Чекав замовлення місяць, але за ціну на 25% менше ніж в інших можна і почекати
Відповідь представника «FoRoom»
Шановний Ігор, Дякуємо вам за ваш відгук про наш інтернет-магазин та покупку корпусу для ПК Fractal Design Meshify 2 TG Light Tint. Ми раді, що ви задоволені ціною товару. Приносимо вибачення за затримку замовлення, яка становила місяць. Ми розуміємо, що чекати тривалий час може бути незручно. Однак, ми раді, що ви оцінили вигоду вартості товару, яка була нижче, ніж у інших магазинах. Ми завжди стараємося пропонувати конкурентні ціни та надавати нашим клієнтам можливість зекономити. Дякуємо вам за ваше розуміння та підтримку. Ми завжди стараємося надавати якісний сервіс та надійні товари за вигідними цінами. І ваш відгук надихає нас продовжувати працювати ще краще та задовольняти потреби наших клієнтів. З повагою, Адміністрація інтернет магазину Foroom.com.ua
Лілія Ларичева рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: тостер DeLonghi icona vintage, чайник DeLonghi icona, Замовлення №PE9F914

Чекали замовлення довго, бо йшло з Європи. Але отримали якісний товар. Впродовж всього терміну по будь-яким питанням зі мною швидко контактував менеджер та інформував по ходу справ. Можу рекомендувати магазин! дякую!
Відповідь представника «FoRoom»
Шановна Лілія, Дякуємо вам за ваш відгук про наш інтернет-магазин та покупку чайника DeLonghi icona та тостера DeLonghi icona vintage. Ми раді, що ви задоволені якістю товару та нашим сервісом. Приносимо вибачення за затримку замовлення, оскільки воно імпортувалося з Європи. Проте, ми раді, що ви отримали якісний товар, на який чекали. Ми завжди стараємося пропонувати нашим клієнтам високоякісні продукти з усього світу. Також дякуємо вам за відзначення нашого менеджера, який швидко контактував з вами та інформував про хід вашого замовлення. Ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам професійну та оперативну підтримку на кожному етапі покупки. Дякуємо вам за рекомендацію нашого магазину та вашу підтримку. Ми завжди стараємося надавати найкращий досвід та задовольняти потреби наших клієнтів. З повагою, Адміністрація інтернет магазину Foroom.com.ua
Владимир Альтис не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Комбінована плита Gorenje GKS6C70WA

Константин3111 рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Варильна поверхня Whirlpool TGML 660 IX, Замовлення №117066

Магазин однозначно рекомендую…. Здійснював не одну покупку( холодильник, пральна машинка, радіо). Товари менеджер Богдан підібрав професійно, за що великий респект. Доставка Олександром чітка та якісна. Магазину бажаю успіхів та чудових покупців.
Відповідь представника «FoRoom»
Шановний клієнте, Дякуємо вам за ваш відгук про наш інтернет-магазин та покупку варильної поверхні Whirlpool TGML 660 IX. Ми безмежно раді, що ви задоволені нашим сервісом та вашими покупками. Ми дуже вдячні за вашу рекомендацію нашого магазину. Ваші повторні покупки та довіра є для нас важливими. Ми завжди стараємося надати нашим клієнтам професійну консультацію та допомогу у виборі товарів, і ваші слова про нашого менеджера Богдана надихають нас продовжувати працювати ще краще. Ми також раді, що доставка, здійснена Олександром, була чіткою та якісною. Наша команда завжди прагне забезпечити своєчасну та надійну доставку замовлених товарів. Дякуємо вам за вашу підтримку та побажання успіхів нашому магазину. Ми цінуємо вашу відданість та завжди будемо намагатися надавати вам лише найкращі покупкові досвіди. З повагою, Адміністрація інтернет магазину Foroom.com.ua
Михаил Школин не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Хотів купити: Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль) Gorenje SM703GCG

Замовляв цей товар 26.09.23. Зв'язався менеджер, підтвердив наявність і ціну. Запевнив що товар буде через 10 днів та що я отримаю його за той ціною по якій замовляв. На 09.10.23. ніхто зі мною не зв'язався.Зателефонував сам. Пояснили що товару немає у постачальника. Цей товар є тільки від іншого постачальника та по інщій ціні. Вибачилися, але залишися дуже неприємні відчуття. Зовсім не торбуються клієнтами. Не рекомендую.
Лидия Самофал рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Електрочайник Rotex RKT80-GP , Електрочайник Rotex RKT80-GP, Замовлення №116981

Швидко обробили замовлення, чайник якісний, ціна актуальна
Відповідь представника «FoRoom»
Шановний клієнте, Дякуємо вам за ваш відгук про наш інтернет-магазин та покупку холодильника з морозильною камерою WHC18 T311. Ми раді, що ви задоволені нашим сервісом та вашим покупками. Ми раді, що ви відзначили відповідність ціни, наявність товару та умови оплати. Ми завжди стараємося пропонувати конкурентні ціни нашим клієнтам, забезпечувати наявність необхідних товарів та прозорі умови оплати. Ми також раді, що доставка товару була вчасною, а сам товар відповідав вашим очікуванням та замовленню. Ваше задоволення є для нас важливим, і ми завжди стараємося забезпечити нашим клієнтам якісні та своєчасні доставки. Дякуємо вам за вашу підтримку та задоволення з покупки. Ми цінуємо вашу довіру та залюбки продовжимо надавати вам найкращі послуги в майбутньому. З повагою, Адміністрація інтернет магазину Foroom.com.ua
Людмила Прийдан рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WHC18 T311, Замовлення №116887

Товар доставлений вчасно,вiдповiдае замовленному,всiм задоволенi.
Сергей Куцкий рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Акумулятор Rebel GEL 12V / 100Ah (BAT0416)Акумулятор Rebel GEL 12V / 100Ah (BAT0416), Замовлення №000116940

Доброго дня, рекомендую магазин, дуже приємні і професійні продавці, мене обслуговував Андрій. Швидко підібрав мені АКБ, ціна-якість. Залишився задоволений. Дякую.
Відповідь представника «FoRoom»
Шановний клієнте, Дякуємо вам за ваш відгук про наш інтернет-магазин та покупку акумулятора Rebel GEL 12V / 100Ah (BAT0416). Ми безмежно раді, що ви задоволені нашим сервісом та вашим покупками. Ми дуже вдячні за ваші слова про нашого продавця Андрія. Ми завжди прагнемо надати нашим клієнтам професійне та приємне обслуговування, і ваші слова є для нас найкращою нагородою. Ми раді, що Андрій швидко зміг підібрати для вас підходящий акумулятор. Наша команда завжди старається надати нашим клієнтам якісні товари за доступними цінами, і ми раді, що ви задоволені якістю та ціною придбаного акумулятора. Дякуємо вам за вашу підтримку та рекомендацію нашого магазину. Ми завжди готові надати вам допомогу та продовжувати задовольняти ваші потреби. З повагою, Адміністрація інтернет магазину Foroom.com.ua
Ігор 2977 рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Телевізор Телевізор Philips 32PHS5507/12, Замовлення №000116084

Дякую!!! Магазин класний!!! Менеджер Андрій- найкращий!!! Ціною задоволений,товаром теж.Бажаю успіхів та процвітання!!!
Відповідь представника «FoRoom»
Шановний клієнте, Дякуємо вам за ваш відгук про наш інтернет-магазин та покупку телевізора Philips 32PHS5507/12. Ми безмежно раді, що ви задоволені нашим магазином та вашим покупками. Ми дуже вдячні за ваші слова про нашого менеджера Андрія. Ми завжди стараємося надати нашим клієнтам найкращі консультації та сервіс, і ваша висока оцінка нашого менеджера надихає нас продовжувати працювати ще краще. Ми раді, що ви задоволені якістю товару та відповідністю ціни. Ваше задоволення є для нас найважливішим, і ми завжди стараємося задовольнити потреби наших клієнтів. Дякуємо вам за вашу підтримку та бажання нам успіхів та процвітання. Ми цінуємо вашу довіру та обіцяємо продовжувати надавати вам тільки найкращі послуги. З повагою, Адміністрація інтернет магазину Foroom.com.ua