Marina333 рекомендує цей магазин
27 травня 2020

Купив: Телевізор Sharp LC-32HI3322E

Замовлення виконано вчасно,все супер!!рекомендую!
Wallee рекомендує цей магазин
26 травня 2020

Купив: Телевізор Sharp LC-43UI7352E, Замовлення №39838

Сергей Черпита рекомендує цей магазин
10 травня 2020

Купив: Трекбол Logitech MX Ergo (910-005179, 910-005178)

Не сподобалося: замовлення через корзину

Игорь Омельчук рекомендує цей магазин
4 травня 2020

Купив: Samsung ME83D-1/BAL 23Л, Замовлення №37286

Оксана Руснак 2019 рекомендує цей магазин
3 травня 2020

Купив: Блендер Tefal HB 656838, Замовлення №37691

В цьому магазині здійснила вже цілий ряд покупок. Цього разу блендер Tefal. Всім задоволена. В комплекті все необхідне. Рекомендую магазин і блендер )))
Светлана Гаранова рекомендує цей магазин
28 квітня 2020

Купив: Электрогриль прижимной Tefal GC3050, Замовлення №36843

Менеджер был внимательный, ответил на все интересующие вопросы. Единственное что про наложку "Новой почтой" дал не полную информацию, доставка бесплатно, а наложка по полным условиям "Новой почты" т.е 2% + 20грн. Товар отправили в тот же день.
Oksana Shymka рекомендує цей магазин
27 квітня 2020

Купив: Logitech G 502 HERO, Замовлення №108485559

Все чудово, лаконічно, швидко. Рекомендую!
Ігор Мацюк рекомендує цей магазин
26 квітня 2020

Купив: Блендер Zelmer ZHB1331B, Замовлення №36504

Замовленням задоволений. Ціни практично найнижчі на ринку. Нажаль, в ситуацію вмішався карантин і святкові дні, тому сталася незначна затримка з відправкою. Але блендер отримав на наступний день після відправки. Менеджери ввічливі і готові допомогти. Рекомендую магазин.
CHUKCHA рекомендує цей магазин
10 квітня 2020

Купив: Електрогриль притискний Tefal Optigrill+ XL GC722D34

МАГАЗИН КЛАССЫЙ. ОТ МОМЕНТА ЗАКАЗА ДО СТЕЙКА НА СТОЛЕ ПРОШЛО ОКОЛО 24 ЧАСОВ. МОЛНИЕНОСНО. Купил недавно жорсткий диск - зря что не в этом магазине. Тут значительно дешевле. СУПЕРСКИЙ магазин. Теперь на новый телик поглядываю. Однозначно начну мониторить с этого магазина. Молодцы так держать. ( PS.Особая благодарность консультанту Сергею.)
Игорь Ковалев рекомендує цей магазин
28 березня 2020

Купив: Крепление ТВ (Itech ptrb49), Замовлення №ТТН20450217534997

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Товар отличный , обслуживание на уровне, доставка бесплатная, Рекомендую,