Dr.Kraynyak не рекомендує цей магазин
26 лютого 2019

Хотів купити: Замовлення №47700007161

Товар якобы в наличии в магазине. Заказал самовывозом. Сняло оплату с карточки (не смотря на самовывоз деньги вперёд и без вариантов). На следующий день позвонили: нет такого товара в магазине, деньги вернут через неделю. Категорически не рекомендую.
Відповідь представника «Ашан»
Шановний клієнте, ми абсолютно щиро перепрошуємо за цей прикрий випадок. Такі ситуації іноді відбуваються: дійсно, серед десятків тисяч товарів, які є в наших магазинах або на складах, можуть бути товари, які швидко розкуповуються клієнтами, оскільки Ашан пропонує вигідні ціни. На сьогодні ми не оновлюємо стоки в режимі онлайн - поки що немає технічної можливості. Нам потрібно ще декілька місяців, щоб підключити цей функціонал. Щодо повернення грошей, якщо протягом кількох днів їх не буде повернуто Вашим банком, напишіть нам на service@auchan.ua, ми передзвонимо до Вашого банку та попрохаємо зробити це швидше. Ще раз перепрошуємо за цю ситуацію!
Nick4087 не рекомендує цей магазин
26 лютого 2019

Хотів купити: стакан Delonghi Стаканы для латте LATTE MACCHIATO 220 ml

Сподобалося: асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Відповідь представника «Ашан»
Шановний клієнте, дякуємо за інформацію. Ми дійсно зараз маємо технічні проблеми з відображенням ціни на сайті, що пов'язано зі збоями у роботі серверів (інформація оновлюється нерегулярно). У найближчий час цю проблему буде вирішено. Ще раз перепрошуємо за незручності.
Заказ в Ашан №47700007194, с грехом по-полам, все-таки сделал, жду какие теперь будут сюрпризы!
27 лютого 2019 Відповісти
Irina234353 рекомендує цей магазин
4 січня 2019

Купив: Фотоэпилятор Remington IPL6750 i-LIGHT Prestige

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, повернення товару

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Покупка совершается онлайн. По телефону никакой консультации о товаре не дают. После оплаты (Приват24), перезвонила сотрудница и сообщила, что товар не надлежащего качества. Оформила возврат. Деньги вернули на следующий день. Все таки не плохо было б организовать получение информации о товаре до оплаты.