Buyer's Note не рекомендує цей магазин
3 липня 2019

Купив: Смартфон Xiaomi Mi A2 4/64GB Black

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент, видача товару на складі

Lesnikoff не рекомендує цей магазин
29 червня 2019

Купив: Смартфон DOOGEE X60L Matte Black (6924351653118)

Не сподобалося: асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Новый телефон накрылся через месяц. Сдали по гарантии без единой царапины. Вернули с разбитым стеклом и побитым корпусом. Менять наотрез отказались. Горячая линия не отвечает,магазин закрывается при визите. Не рекомендую.
Slava Bezukh не рекомендує цей магазин
19 червня 2019

Хотів купити: Смартфон HUAWEI P Smart 3/32GB Gold (51092DPM)

Milamelitopol не рекомендує цей магазин
29 травня 2019

Хотів купити: Зарядное устройство Hoco X1 Rapid Charging для iPhon

Сподобалося: асортимент

Gleb S-ko рекомендує цей магазин
24 квітня 2019

Купив: Mirta VCB 316

Остался доволен сервисом и бесплатной доставкой из пункта выдачи. Когда заказывал - оператор ответил на все мои вопросы. Доставка была в Днепр из Львова. Товар пришел быстрее ожидаемого времени. Забрал в пункте выдачи без проблем. Коробка целая. Пылесос исправен. *Цена на этот пылесос была намного ниже, чем во всех других магазинах. Магазин помог сэкономить
Відповідь представника «ЖУК»
Дякуємо за Ваш відгук!
ekvilibrium не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 березня 2019

Купив: Термочашка Grunhelm з силіконовою накладкою 380 мл Жовто-блакитна (GTC401), Замовлення №7691

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, повернення товару

Не сподобалося: видача товару на складі

Замовив термочашку з самовивозом з магазину, коли прийшов забирати, вона зберігалася в розпакованому вигляді з жовтою рідиною в середині. Що дивно, продавець ніби вже знав про цю рідину в термо кружці, відразу кинувся демонструвати. Іншої чашки звичайно в них не було, і від ції довилось відмовитися.
Через декілька днів зв'язалися і запропонували іншу чашку в іншому магазин Жжук, за акційною ціною. Ця інформація а чашка була нормальна, користуємось.
9 квітня 2019 Відповісти
Александр Акамсин не рекомендує цей магазин
20 березня 2019

Купив: Bluetooth-гарнітура Plantronics Explorer 55

Не сподобалося: асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Магазин жук не хочет менять товар по гарантии. Не советую там совершать покупки.
Heinrich Alexseew не рекомендує цей магазин
19 лютого 2019

Хотів купити: Ваги кухонні Delfa DKS-040

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Recap рекомендує цей магазин
3 лютого 2019

Купив: Смартфон Honor 10 4/128GB Green

Відповідь представника «ЖУК»
Дякуємо за Ваш відгук!
Ляшик рекомендує цей магазин
25 січня 2019

Купив: Мобільний телефон ASTRO A228 Red, Замовлення №5649

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару

Буду наверно первым. Всё прошло отлично. По телефону подтвердили заказ и пришлют в пунк выдачи через 5роб дней. Прислали на 3тий день вечер. Работники вежливые,пару раз даже перезванивали и уточняли мои вопросы.Спасибо! В пункте выдачи,всё проверили,приятный продавец. В общем всё понравилось! Спасибо Вам,с ув.Андрей
Телефон вчера сломался.(((Завтра в сервис.
6 лютого 2019 Відповісти