Захар рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi + Cellular 64GB Blue (MQ6K3), Замовлення №20364

Дуже вправний та досвідчений персонал)
Дякуємо за відгук.
Евгений рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar Titanium w. Fog Gray/Ember O. Band (010-02777-20/21), Замовлення №20314

Магазин чудовий. Експерт з продажу Юрій дуже якісно та чудово робить свою роботу.
Відповідь представника «AppleFun»
Приємно що вам сподобалась наша робота.
Виктор рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 12.9 2022 Wi-Fi 128GB Space Gray (MNXP3), Замовлення №20292

Гарний сервіс, кваліфіковані продавці, великий асортимент, приємні ціни
Відповідь представника «AppleFun»
Віктор, дякуєм за відгук. Будем раді бачити в нашому магазині. Приємного користування.
Kamel рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №20285

Одна з найкращих мереж! Персонал привітний, кваліфікація на рівні. Асортимент відмінний. Однозначно рекомендую
Відповідь представника «AppleFun»
Добрий день. Ми ще не мережа, але приємно за відзнаку. Приємного користування та заходьте до нас ще.
Ярина Топілко рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition Black (010-02805-13/03/74), Замовлення №20278

Хороший магазин. співробітники дуже сумлінні кожному клієнту свій підхід.
Відповідь представника «AppleFun»
Раді що вам сподобалось у нас і ви залишились задоволені.
Дмитро Павлюк рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: GPS-навігатор багатоцільовий Garmin GPSMAP 67 (010-02813-01), Замовлення №19940

Великий вибір товарів, якість, доступні ціни та швидка доставка — все це робить мої покупки тут приємними та комфортними. Рекомендую всім!
Відповідь представника «AppleFun»
Дякуєм вам, Дмитро. Користуйтесь і нових вам придбань.
Оксана рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Forerunner 965 Carbon Gray Titanium Bezel w. Blk Case and Blk/Powder Gray S. Band (010-02809-00/10/8, Замовлення №19927

Тут я завжди можу розраховувати на знижки та акції. Їхні пропозиції завжди дарують мені можливість придбати бажані речі за доступні ціни. Дякую за вашу увагу до клієнтів
Оксана, дяка за відгук.)
Світлана рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Nickel/Copper (400718-01), Замовлення №19894

Замовлення було виконано і доставлено дуже швидко. Ціную можливість слідкувати за статусом доставки в реальному часі. Чудова робота
Відповідь представника «AppleFun»
Світлана, раді що ви стали нашим клієнтом. Вдячні за відгук.
Соколов Артем рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson V12 Detect Slim Absolute (394167-01), Замовлення №19887

Чудовий магазин. Завжди підкажуть зрозуміло і порекомендують той яи інший товар. Рекомендую !!!
Відповідь представника «AppleFun»
Приємно за рекомендацію. Звертайтесь!
Андрій рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar Carbon G. DLC Tit. with Black Band (010-02778-10/11/54), Замовлення №19803

Вражений широким асортиментом продукції. Знайшов все, що мені потрібно було, і навіть більше. Це стало моїм улюбленим місцем для покупок в інтернеті
Відповідь представника «AppleFun»
Андрій, вдячні за відгук. Приємного користування.