Денис Блощинський рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Купував жорсткий диск на 8 ТБ

Купував жорсткий диск і сталися проблеми із його підключенням. Його не бачили жодний. комп'ютерів. Це був робочий диск який дуже потрібний був мені для поточних справ. Дуже переживав як буде із поверненням товару. Попросив, за можливості, не повертати гроші, а повернути диск який буде працювати. за 5 днів вже мав новий диск. Повернення та заміна відбулася без зайвих питань, максимально швидко. Дякую за якісний сервіс!
Alex Dimm рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Купив: [SM-T220NZSA] Планшет Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 3/32GB Silver, Замовлення №1000933

Товар отправили быстро и без проблем. Консультант позвонил буквально через 10 минут после оформления заказа, проговорил причину скидки на товар (немного потрепанная коробка). Товар отправили на следующий день после оформления. Магазином очень доволен, ребята получили +1 постоянного клиента. Фото коробки из-за которой сделали скидку прилагаю.
Денис Каплюк (Mircull) рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Купив: My book HDD

Ігор рекомендує цей магазин
24 вересня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11S 6/64GB Graphite Gray, Замовлення №1000907

Не сподобалося: оформлення замовлення

Коробка приїхала трохи м'ята, з неушкодженими заводськими пломбами, все ціле і робоче.
Віталій рекомендує цей магазин
16 вересня 2022

Купив: Logitech C920, Замовлення №1000896

Рекомендую цей магазин. Відправили на наступний день після замовлення. Ціна найкраща, товар був новий і робочий.
Andrey G рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: SSD накопичувач Samsung 970 EVO Plus 2 TB, Замовлення №1000815

Зробив замовлення о 23 годині, одразу зв'язався менеджер (по viber)! Наступного дня товар відправили. Все ОК. Рекомендую.
Daemon рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Купив: Samsung 256 GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 EVO Plus + SD Adapter MB-MC256HA, Замовлення №1000791

роботою продавця цілком задоволений. ціна актуальна, товар в наявності, доставка швидка (забрав з відділення Нової пошти на наступний день після замовлення).
Pavlo K. рекомендує цей магазин
10 липня 2022

Купив: Жесткий диск WD My Passport Ultra 1 TB Silver (WDBC3C0010BSL-WESN)

Замовив зовнішній жорсткий диск WD My Passport Ultra, мені передзвонили десь за 15-20 хвилин та в той же день відправили, наступного дня вже отримав. Сам диск добре працює, ціни були нижчі за інші магазини, дуже задоволений, рекомендую.
Ярослав Ігорович рекомендує цей магазин
29 червня 2022

Купив: WD Black SN750 SE 1TB

Все чудово. Замовив, оплатив, отримав. За упакування ССД окремий великий плюс. Ціна дуже хороша і все на високому рівні. Рекомендую.
Виктор Измайлов рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Купив: Samsung 970 EVO Plus 2 TB

Магазином очень доволен! Покупка прошла очень быстро! Цена и наличие - актуальные! Покупайте в магазине foractive.com.ua и будете довольны!