Anna не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Хотів купити: Котячий наповнювач Original 17.2 кг (40 л) JRS321309

Ніхто не відповів не передзвонив.
Відповідь представника «Zoo-club.com.ua»
Доброго дня) знайшли Ваше замовлення. Бачимо за Ваши номером телефонували, але не вдало. Приносимо свої вибачення за спричинені незручності(
Alenka рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Сухий корм для кішок Prescription Diet Feline l/d Liver Care 1,5 кг (605968), Замовлення №25769

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Zoo-club.com.ua»
Дякуємо Вам за звернення. ми приймемо його до уваги, та постараємось вплинути на ситуацію. Стосовно Чека ми можемо відправити його в електронному варіанті. Прийміть наші вибачення за спричиненні незручності.
Оксана Скирта рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Леопольд Асорті з куркою та індичкою в желе, Замовлення №26137

з асортиментом, ціною та обслуговуванням в магазині відмінно, але заявлено що доставка укрпоштою до 10 кг безкоштовна - що не відповідає дійсності. Надалі планує замовляти товар в цьому магазині.
Відповідь представника «Zoo-club.com.ua»
Доброго дня. У нас на сайті написано, що безкоштовна доставка до 15 кг при замовленні на суму від 1000 грн а ви замовили на меншу суму, тому доставка була платна. Дякуємо вам за відгук і будемо раді новим замовленням)
Irina рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Animall Vetline Kitten Milk Pro сухе молоко для кошенят, Замовлення №24500

Купувала сухе молоко для кошенятка Animall Vetline Kitten Milk Pro. кошенятку один тиждень. команда zoo-club зробила все можливе щоб їжа для малюка була відправлена найшвидше. дуже вдячна їм за це, та за врятоване життя мого пухнастика.
Pavlik.1231 не рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Royal Canin Maine Coon Adult косерва для дорослих котів породи Мейн-Кун, Замовлення №24245

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Замовив 8 червня в обід корм для котика, по 30 грн за штуку. За 24 години зі мною нарешті зв'язалися. Сказали, що вже корма за такою ціною немає. Але чекають нову партію по 40 грн за штуку. Втратив час(
Альона Мамочка рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: BonaCibo Adult Cat Lamb and Rice 5 кг (BC405666, Сухий корм для кішок Adult Cat Lamb and Rice 5 кг (BC405666), Замовлення №23764

Гарний сервіс, вигідна ціна і безкоштовна доставка. рекомендую магазин!
jovan рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: сухий корм Giant Adult 15 кг (3009150), Замовлення №23319

Цього разу задоволений замовленням, все пройшло добре. З приємних бонусів — безкоштовна доставка.
Анна Егорова не рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Сухий корм для кішок Cat Adult Beef 1,5 кг, Замовлення №22576

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, фіскальний чек

Юрій рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Пісок , Котячий наповнювач Пісок, великий, без аромату 5 кг, Замовлення №22646

Купую в цьому магазині вже вдруге! Від певної суми замовлення доставка по Києву безкоштовна (що для мене є важливим, враховуючи ціни доставок наших "популярних" компаній по поштовим послугам)! Рекомендую!
Соня Мосійчук рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: Сухий корм для кішок Urinary S/O Feline 3,5 кг (3901035), Замовлення №22277

Чудовий магазин! Обраний товар в наявності, швидка доставка, термін придатності в порядку, все чудово!) Буду купувати ще)