Evgenia Arkushina не рекомендує цей магазин
25 грудня 2019

Хотів купити: Термокружка, Замовлення №219456049

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

19.12 замовляла термочашку, видзвонила операторів самостійно, замовлення підтвердили. Позначила що це подарунок, а отже потрібен без запізнень. Станом на 25.12 замовлення навіть не надіслане на НП, оператори обіцяють вже 2 дні. Остання обіцянка була надіслати ввечері 24.12, проте оплаченого товару все ще немає. І, відповідно, подарунку на свято теж.
Відповідь представника «mbuy24.com»
Уважаемый клиент! Ваш заказ не смогли выполнить, возврат оплаты уже выполнен. Извините за неудобства! В следующем заказе мы готовы дать вам специальную скидку, просто укажите на это обещание менеджерам при подтверждении заказа.
Лилия Свидан не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 грудня 2019

Хотів купити: Карнавальный костюм Moda I Лев 1 Коричневый

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «mbuy24.com»
Добрый день, возврат оплаты Вам выполнен.
Проблема то вирішена, але "послєвкусіє" залишилось. Зазвичай я не пишу негативних відгуків, але зараз я обмежена у фінансах і ці гроші, які йшли два тижні, були мені дуже потрібні.
25 грудня 2019 Відповісти
Yulia Ostapenko не рекомендує цей магазин
24 грудня 2019

Купив: N219494040

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

Товар оплачен 16.12 перевод на карту. По состоянию на на 24.12 магазин все еще "находит оплату и планирует доставку", при этом каждый конкретный менеджер не занимается данным заказом.
Відповідь представника «mbuy24.com»
Уважаемый клиент! Ваш заказ передан в службу доставки, ТТН 2045******1581. СМС отправлена на ваш номер. На сайте Новой Почты трек будет виден до конца дня.
Номер ТТН - это , увы, не окончание сотрудничества с вами, даже здесь проблемы: вы включили нам доставку, которую мы уже оплатили + номер получателя тоже неверный. Менеджеры в телефонном режиме сообщают, что "с такими проблемами нужно к руководству магазина" Удивительная некомпетнетность при простом заказе и создание проблем не ровном месте
26 грудня 2019 Відповісти
Артемко Хороший рекомендує цей магазин
23 грудня 2019

Купив: Блоковий конструктор LEGO Creator VOLKSWAGEN BEETLE (10252), Замовлення №219228132

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Всім привіт. Вирішив написати відгук про магазин. І трохи попередити. Замовляв на НР сину недешевий конструктор Конструктор Lego Creator Volkswagen Beetle (10252). Був досвід, що товар затримувався і приходив із запізненням. Тому в цей раз замовив за 2 тижні;)) Прийшов навіть без особливої ??затримки, але краще перестрахуватися! Поки ще не відкривали, але сподіваюся з товаром все ок. Дякую за доставку.
Дякуємо за відгук!
VladimirH не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 грудня 2019

Купив: Набор ножей Maxmark MK-K04, Замовлення №219238038

Відповідь представника «mbuy24.com»
Добрый день. Извините за неудобства и задержку, возврат средств произведен 23/12
Александр Виницкий не рекомендує цей магазин
21 грудня 2019

Хотів купити: Синтезатор Bambi BB397, Замовлення №219711051

Відповідь представника «mbuy24.com»
Уважаемый клиент, извините за неудобства. Сегодня 23/12 возврат оплаты вам выполнен. Платежная система должна зачислить вам оперативно средства.
Marina91 рекомендує цей магазин
19 грудня 2019

Купив: Увлажнитель воздуха ZENET 403-2

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі, сервісна підтримка

Купила увлажнитель почти 6 месяцев назад. Начал протекать через 4 месяца. Обратилась к магазину. Приняли товар обратно без проблем. Диагностировали, перезвонили, сказали починят. Через полторы недели выслали мне обратно. Пришел - работает. Обидно, что сломался так быстро, но главное, что не возникло проблем с починкой. Увлажнитель то хороший, или брак попался или я использовала неправильно)) Магазин нормальный.
AndreKosenko рекомендує цей магазин
18 грудня 2019

Купив: Замовлення №219542134

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, повернення товару

Выбранной ранее модели не оказалось на складе, поэтому выбрал эту модель. В итоге, заказ подтвердили через 2 часа( Но доставили в оговоренные сроки. В целом, я остался доволен. Могу рекомендовать.
MariaDatia рекомендує цей магазин
17 грудня 2019

Купив: Платье Irmana Алиса жемчуг 54 Серый Платье Irmana Бенита р. 54 Серый, Замовлення №219541539

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, асортимент

Пришли два платья, качеством и брендом довольна. Ехали немного дольше, чем ожидалось. Но впечатление о магазине это не испортило. Понравился огромный выбор одежды. Спасибо, с наступающими праздниками!
Liliya91 рекомендує цей магазин
16 грудня 2019

Купив: Maya Toys Перевертыш-амфибия G03060R

Сподобалося: наявність, асортимент

Купила синочку таку круту машинку. Дизайн, якість - супер. По магазину - оформили, доставили швидко. Спілкування з менеджером сподобалося. Упаковано було добре. Рекомендую. Син задоволений машинкою, я ціною)