Владимир рекомендує цей магазин

Купив: Сковорода Korkmaz Astra 26х6,5см 4л (A1909), Замовлення №223390038

Быстрая отправка. Самая низкая цена в сравнении с другими магазинами. Отличная сковорода не за "все деньги мира" Рекомендую магазин и товар.
Вадим Німец рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Комплект светодиодных ламп FocusBeam H1 12-24V 110W/set 6500K +100% more light, Замовлення №223298036

Лампи світять непогано але вони не 110W
Олег Тхоровський рекомендує цей магазин

Купив: Автовоз військовий, Замовлення №223915038

ganchirus Dimka рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Обкладинка для електронної книги BeCover Обкладинка Ultra Slim Origami для Amazon Kindle 11th Gen. 2022 6" Black (708857), Замовлення №223623035

Очень доволен опытом покупок в этом интернет-магазине! Широкий ассортимент товаров, простой и удобный интерфейс сайта, быстрая доставка и отличное качество товаров. Особенно порадовала оперативная поддержка клиентов - все вопросы решались быстро и профессионально. Буду рекомендовать этот магазин друзьям и знакомым!
Edward Bellum рекомендує цей магазин
24 квітня 2024 На модерації

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle 11th Gen. 2022 Black 16Gb, Замовлення №223259074

Взяв книгу в розстрочку через монобанк, та окремо чохол на цьому сайті, все пройшло без проблем
Людмила Якимович рекомендує цей магазин
23 квітня 2024 На модерації

Купив: Навушники з мікрофоном Apple EarPods with Remote and Mic (MD827), Замовлення №223474027

Tuxford не рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Смартфон HUAWEI Nova Y70 4/128GB Crystal Blue, Замовлення №224841011

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Потрібно тільки отримати гроші. Дальлше нічого їх не цікавить. На сайті написано що гарантія 12 місяців від вироюника, по факату 1 (!!!) місяць гарантії . Тільки із-за того що телефон потірбно вже, не відмовився від покупки.
Anatolii K рекомендує цей магазин
20 квітня 2024 На модерації

Хотів купити: SSD накопичувач Seagate FireCuda 520 2 TB (ZP2000GM3A002)

Товар купляв на сайті магазину. Товар прийшов в оригінальній упаковці з пломбою виробника. Відвантаження було трохи затриману у зв'язку з доставкою. Сподобалось спілкування з оператором, який прямо пояснив проблему затримки. Магазин рекомендую.
Aleksia рекомендує цей магазин
20 квітня 2024 На модерації

Купив: Рюкзак Mazzy Star MS-G6199 Black, Замовлення №223772033

Тарас Стефанюк рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Аккумулятор PowerPlant для DeWALT 18V 2.5Ah Ni-MH (DC9096), Замовлення №223176028

Покупкою задоволений. Рекомендую.