roshenko-sanya рекомендує цей магазин
15 червня 2019

Купив: Дискова пилка Stark MS 2030

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Товар в наявності, все оперативно, зручний інтерфейс, загалом 5+. Рекомендую!
Відповідь представника «SerTan»
Дякуємо за Ваш відгук! З радістю чекатимемо знову в нашому магазині!
Колошук Віктор рекомендує цей магазин
31 травня 2019

Купив: Газонокосарка електрична (мережева) Einhell GC-EM 1030/1 (3400240)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, відвантаження товару

Заказал по телефону в 5 часов вечера и сразу оплатил на карту , а в 5.50 я уже получил номер декларации. Спустя сутки товар уже был в отделении Новой Почты! Все оперативно, качественно. Приятная цена и к тому же, бесплатная доставка. Большое спасибо)
Відповідь представника «SerTan»
Спасибо что нашли время написать отзыв! Мы очень рады, что Вы довольны доставкой и работой нашего магазина. Пусть газонокосилка служит!
Грищенко Сергій рекомендує цей магазин
9 травня 2019

Не сподобалося: асортимент

Сделал заказ по телефону 08.05.2019,спросил есть ли доставка по городу,сказали что смогут доставить на следущий день. 09.05.2019 с утра курьер доставил под двери дома.Покупкой доволен,спасибо магазину !!!
Відповідь представника «SerTan»
Спасибо, что нашли время написать отзыв и оставить рекомендацию! Мы рады, что все прошло успешно – пусть пила служит. Если понадобится что-нибудь еще – обращайтесь.
Petri4_Ura рекомендує цей магазин
2 травня 2019

Купив: Стружкоотсос JET DC-900A, Замовлення №44

Приємно здивувала нижча ціна. Легко зареєструватися, замовити. Зручна система оплати і оперативна доставка. Рекомендую!
Відповідь представника «SerTan»
Дякуємо, що обрали наш магазин та знайшли час написати рекомендацію. Сподіваємося, це не останнє Ваше замовлення!
Oleg29 рекомендує цей магазин
26 квітня 2019

Купив: Газонокосарка електрична (мережева) Stiga Collector 43 (295431048/S14)

Замовляd у них вперше. Менджер дуже швидко зв'язався, детально розповів про переваги товару та оформив замовлення. Газонокосарка в належному стані, добре запакована, відповідає повністю фото на сайті. Дякую магазину, все супер!
Відповідь представника «SerTan»
Дякуємо, що обрали наш магазин! Ми раді, що ви задоволені і товаром, і сервісом. Звертайтеся, якщо виникнуть будь-які питання, або потрібна допомога з вибором товару!
Іван Базюк рекомендує цей магазин
26 квітня 2019

Купив: Акумуляторний (електричний) обприскувач Foresta BS-12 (67656000), Замовлення №33

Приємно і легко спрацювали, товар вислали в той же день без будь яких умов та авансів. Все відповідало заявленому на сайті. Дякую магазину!!
Відповідь представника «SerTan»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволені роботою нашого магазину. Звертайтесь до нас ще :)
Jerichons не рекомендує цей магазин
23 квітня 2019

Хотів купити: Болгарка (Кутова шліфмашина) Dnipro-M GL-150S (80989000), Замовлення №35

Відповідь представника «SerTan»
Добрий день, шановний клієнте! При оформленні покупки, розмови про те, якою буде гарантія, взагалі не було. Щодо самої гарантії - гарантія на даний інструмент 36 місяців, як і офіційна гарантія від ТМ Dnipro-m; гарантія надається від МАГАЗИНУ, про що наш менеджер не попередив клієнта; у нас власний сервіс, на якому ми проводимо передпродажну діагностику і гарантійні та не гарантійні ремонти. Щодо самого товару, то інструмент був справний, без дефектів, що підтвердив і сам клієнт по телефону.
Вы решили свой вопрос?
31 травня 2019 Відповісти