МиколаG84 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 березня 2024

Хотів купити: Motorola Moto G84

Замовивши телефон на сайті SMARTFON, мені зателефонував їх оператор для підтвердження замовлення, виявляється якщо спитати чи запакований буде товар, відповідають що уточнять на складі і зателефонують знову, після цього ніхто не передзвонює.
Рудика Надія рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Мобільний телефон Sigma mobile X-style 31 Power Type-C Blue, Замовлення №27653

Купую не одноразово в магазині різні товари ,дуже приємні ціни, хороші фахівці , товар відповідає всім критеріям .Рекомендую цей магазин хороші продавці ,які завжди порадять який краще товар ,доставка швидко та якісно!!!
Віталій555 рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: realme C67 8/256GB Sunny Oasis, Мобільний телефон realme C67 8/256GB Sunny Oasis, Замовлення №2794

Купував телефон дитині у подарунок. Цей магазин виявився єдиним, в якому товар будв в наявності по заявленій ціні, та ще й готовий до відправки. Замовляв по телефону, за 5 хв. все погодили з менеджером, і товар того ж дня відправили НП. Дуже задоволений покупкою і обслуговуванням, магазин рекомендую!
Тетянa рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Мобільний телефон Samsung Galaxy A24 6/128GB Dark Red (SM-A245FDRV), Замовлення №1522

Купувала у цьому магазині, все сподобалось якість обслуговування та наявність товару)Дякую, що порадили аксесуари до телефону та зробили знижку)
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук та вибір нашого магазину! Раді, що вам все сподобалося.
JuLiya Juliya не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 лютого 2024

Хотів купити: Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 8/256GB Black

Хотіла придбати в даному магазині смартфон а саме Xiaomi note 13 pro plus подзвонила, але в наявності не було в магазині даної моделі тому відмовилась від замовлення. А так в цілому ціни приємні, магазин хороший. Магазин раджу.
Антон Шевченко рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Мобільний телефон Sigma mobile X-style 31 Power Type-C Blue, Замовлення №15543

Замовив цей компактний телефон і вже через день його відправили. Прийшов цілий і неушкодженим. Роботою задоволений, так як такий вже був. Дякую за телефон і за працю
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук та вибір нашого магазину! Раді, що вам все сподобалося.
Павло Свір рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Навушники TWS Baseus Encok WM01 Plus Black (NGWM01P-01), Смарт-годинник Amazfit GTR 4 Racetrack Grey, Смарт-годинник Amazfit GTS 4 Mini Midnight Black, Замовлення №115436

Крутий магазин, все вчасно, та ціна найнижча на ринку. Замовляв на подарунки на Новий рік. Але є невеликий мінус одна з упаковок була покоцаною, бо було видно, що товар підкладали під аркуш, бо є продавлення від ручки. Для мене не є критичним, бо брав в сім'ю. В іншому, все гарно, швидко, і круто.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук та вибір нашого магазину! Перепрошуємо за непорозуміння з упаковкою і вдячні за ваше розуміння. Чекаємо на ваші майбутні покупки і завжди до ваших послуг!
Віталій рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Мобільний телефон Motorola Moto G54 12/256GB Pearl Blue (PB0W0007), Замовлення №Без номеру

Все сподобалось, цікаво було скільки моїх «не потрібно більше нічого» менеджер подолає) 3
Alex1983 рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Motorola Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Мобільний телефон Motorola Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Замовлення №16448

Ледь не найкраща ціна. Трохи "агресивний" (в тому сенсі, що багато cross sell) менеджер. Але завдяки йому выдразу придбав запасний чохол (пысля розпаковки залишився задоволений). Дякую за оперативність. Телефон приїхав з захисною плівкою (додаткова опція) та запасним чохлом. ще раз дякую!
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за відгук та високу оцінку нашого сервісу! Ми раді, що ви знайшли все необхідне і залишилися задоволені. Цінуємо ваш вибір та довіру.
Лариса Затилюк рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Buds 4 Active Black (BHR6992GL), Замовлення №20450829634157

Дуже швидко, все працює. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за позитивний відгук та рекомендацію!