Станислав Ясинский рекомендує цей магазин
18 жовтня 2019

Купив: Телевізор Manta 55LUA68L

Отличный магазин, консультант Андрей самый лучший, будем всегда покупать только здесь! Несмотря на размер телевизора, пришел абсолютно целый и невредимый!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Станіслав, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.com.ua! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою менеджер "click24.com.ua" Андрій!
vovka-021 рекомендує цей магазин
11 жовтня 2019

Купив: Seasonic 650W 80 Plus Platinum (SSR-650PD2)

Замечательный магазин, продавец быстро ответил, все объяснил, заказ прошел успешно, всем советую этот магазин!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Володимир, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.com.ua! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою менеджер "click24.com.ua" Андрій!
Mikhail рекомендує цей магазин
4 жовтня 2019

Купив: Lenovo 27, Замовлення №-

Заказ прошёл хорошо, привезли позже чем было сразу запланировано, о задержках оперативно предупреждали. Цена не менялась с момента заказа. Монитор получил, остался доволен.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Михайло, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.com.ua! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою менеджер "click24.com.ua" Андрій!
Yuriy Mun рекомендує цей магазин
26 вересня 2019

Купив: БФП HP LaserJet Enterprise M527dn (F2A76A)

Заказывал МФУ HP LaserJet Enterprise M527dn (F2A76A). В наличии на складе не было. Пообещали подвезти от 3 до 5-ти дней. Выполнили все в срок и сопровождали заказ до получения товара. Не я надоедал, а их менеджер связывался со мной. Рекомендую.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Юрій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.com.ua! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою менеджер "click24.com.ua" Андрій!
25 вересня 2019

Купив: cybex solution z-fix plus, Замовлення №5335

Не сподобалося: замовлення через корзину, повернення товару

Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Вікторія, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.com.ua! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою менеджер "click24.com.ua" Андрій!
Юлия Бабич рекомендує цей магазин
25 вересня 2019

Купив: БФП Epson WorkForce Pro WF-C5710DWF (C11CG03401)

Отличный магазин, с хорошим сервисом. Рекомендую
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Юлія, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.com.ua! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою менеджер "click24.com.ua" Андрій!
Volodymyr Bodnya рекомендує цей магазин
24 вересня 2019

Купив: БФП Brother DCP-1512R (DCP1512R1)