Антон Семерей рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Принтер чеків HPRT HM-E200 мобільний, Bluetooth, USB, червоний+чорний (14657)

Нормальний адекватний продавець. Витримав весь мій допит і всі питання, ввічливо на все відповів і розповів про принтер навіть те, чого я не знав. Забирав принтер я особисто з точки самовидачі.
Olya рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: Акустична система Edifier R1280DB black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Супер быстрое обслуживание! Только заказала вечером, а на следующее утро сразу набрали, товар был в наличии и уже доставили после обеда. Очень довольна сервисом. В дождливый день даже упаковали коробку от промокания во время доставки. Рекомендую данный магазин и спасибо за такой быстрый сервис!
m1hali4 рекомендує цей магазин
6 грудня 2021

Купив: Проточний водонагрівач газовий Bosch Therm 4000 S WTD 15 AME (7736502893), Замовлення №100326654

Хороший магазин. Замовлення отримав протягом одного дня. Молодці!
Відповідь представника «Q-TECHNO»
Дякуємо Вам за відгук. Звертайтесь до нас ще.
Yana Mysechko рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Купив: POS-моноблок Detaik AIO1500-J19, Замовлення №100326466

POS-моноблок Detaik AIO1500-J19 на сайте показывало В наличии. Перезвонила, наличие подтвердили. Цена также оказалась правильной, поэтому оформила заказа. По поводу консультации ничего сказать не могу, не нуждалась в ней, а вот отправка порадовала - несколько часов и курьер был у меня возле дома. Магазину ставлю твердые пятерки и рекомендую к покупкам.
Георгий Лобышев не рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Купив: Нож Falkniven

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Заказывал одну модель. Получил другую! Восхитил ответ менеджера: а таких уже нет, выслали то, что есть. Просто не сделали изменения на сайте !!! Вот это сервис.
Відповідь представника «Q-TECHNO»
Что значит не такой? - Вы заказали Нож Fallkniven Pilot Survival VG10 Leather Sheath (F1L) Мы такой и отправили, если не подходит делайте возврат товара, вам же об этом говорили, ми отправили оригинал.
Васёк Лаба рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Amazfit GTR 2 Sport, Замовлення №100326323

Мне очень понравился магазин Q-Techno. Своим большим выбором. Покупал себе у них смарт часы, остался очень доволен. На интересующие меня вопросы отвечали сразу, отослали вовремя. Товар пришёл хороший, всё как в описании. Я очень доволен покупкой !!!
Даша Гришко рекомендує цей магазин
8 листопада 2021

Купив: ZTE Blade A5 2020 2 32GB Black

Отличный телефон. Все как описано на сайте, фото также отвечают реальности. Я очень довольна. Спасибо!
Oleksy Kobelev рекомендує цей магазин
5 листопада 2021

Купив: Мобільний телефон Motorola G30 6/128 GB Dark Pearl, Замовлення №100326077

Жодних проблем з оформленням замовлення, спілкуванням з підтримкою та отриманням замовлення не було. Ціна товару, умови доставки актуальні. Замовлення було видане дуже ввічливою співробітницею.
Відповідь представника «Q-TECHNO»
Спасибо за отзыв. Также хотим сообщить, что в некоторых случаях прайс-агрегатор Hotline может запросить подтверждение Вашего отзыва, если такой запрос поступит, просим Вас предоставить подтверждающие данные по заказу. С уважением, Наталия, руководитель отдела контроля качества Q-Techno
Шенков Олександр рекомендує цей магазин
27 жовтня 2021

Купив: Штучна ялинка YES! Fun Пастораль 2,10 м литая (903490), Замовлення №100325898

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

По товару: ялинка неякісна. Не відповідає фото на сайті. По магазину: доставка була в обумовлений строк з 10-00 до 14-00. Спочатку на сайті було вказано, що доставка безкоштовна по Києву, але диспетчер передзвонив, вибачився і сказав, що доставка буде 120 грн. Зазвичай кур'єр передзвонює за 60-30 хв до візиту. В даному випадку не попереджав, а просто приїхав в 13-00. Ялинку привезли не в оригінальній коробці, а в іншій малій коробці, яка розпадалась бо ялинка не вміщалась.
Михаил рекомендує цей магазин
12 жовтня 2021

Купив: Бойлер Gorenje TGR 80 NG V9

Гарна ціна, повноцінная консультація. Привезли бойлер наступного дня, повісили та підключили. До бойлера додається гарантійний талон.