Vad Kyk не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2021

Хотів купити: The Frame QE32LS03TCUXUA 4K 32, Замовлення №2373

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Не рекомендую магазин, мало того что неделю пришлось ждать заказ, так еще и установка платная. Неудобное меню сравнения товаров, в комментах указал что не нужно перезванивать, зачем наяривать? Сменные декор.панели стоят так будто это смарт-приставка, жирный минус - нет оплаты криптовалютой!! 21-ый век!
Лариса Романова рекомендує цей магазин
20 жовтня 2021

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Samsung WD10T654CBH

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

в цілому все ок. шкода що немає шоу-руму - нічого не можна помацати потримати перевірити. але це все балачки; коли купували готівки в нас не було тому сплачували переказом на рахунок; товару в наявності не було( але нам запропонували безкоштовну доставку на наступний день й навіть підняли на 24 поверх. дуже дякуємо
Відповідь представника «Алгоритм»
Доброго дня, Ларисо! На всі питання щодо комплектації та функціоналу техніки з радістю відповідають наші менеджери. Майте це на увазі на майбутнє і не соромтеся звертатися! Також вся ця інформація наочно представлена на сайті Хотлайну та в нашому інтернет-магазині. Сподіваємося, це непорозуміння не залишить у Вас негативного враження про нашу роботу. Що стосується шоу-руму, наша компанія має виставкову продукцію деяких позицій техніки. Час від часу ми змінюємо виставкові моделі та розширюємо асортимент, щоб клієнти могли наживо ознайомитися з новинками і ходовими позиціями. Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтеся до Вашого менеджера з продажу або за телефоном 0(800)404-200.
Светлана Касьянова рекомендує цей магазин
19 жовтня 2021

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Electrolux EW6S426BUI, Замовлення №2341

Давно люблю этот бренд и хотела стиралку именно от него, но вот с выбором модели не могла определиться. Я озвучила свой бюджет, мы определили основные задачи для моей машинки и выбор пал на эту. Безумно всем довольна, теперь в планах купить сушилку.
Відповідь представника «Алгоритм»
Добрый день, Светлана! Благодарим за выбор нашего магазина! Мы всегда стремимся найти индивидуальный подход, чтобы товар соответствовал Вашим ожиданиям. Будем рады видеть Вас снова и гарантируем массу приятных впечатлений от покупки!
TetianaD рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Купив: морозильник Liebherr, холодильник Liebherr

Спасибо большое за хороший подбор техники и полную консультацию по различным позициям. В планах ещё купить стиралку, так что скоро вернусь)) Рекомендую.
Відповідь представника «Алгоритм»
Приветствуем, Татьяна! Благодарим за выбор нашего магазина. Рады были помочь, и ждем Вас снова!
Argentum41k рекомендує цей магазин
16 жовтня 2021

Купив: Винна шафа Liebherr WKB 1802

Відповідь представника «Алгоритм»
Добрый день! Благодарим за доверие и выбор нашего магазина. Будем рады видеть Вас снова!
Rassel рекомендує цей магазин
14 жовтня 2021

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter DAYTONA (BLACK) CH-S09FTXD-BL

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Являемся постоянными клиентами магазина, оформляли по телефону, оказалось что товара не было в наличии, пришлось ждать около недели, не смотря на это доставили вовремя, + сделали скидку на установку, в целом всё хорошо, но не понятно почему до сих пор нет дисконтной программы для постоянных клиентов
Відповідь представника «Алгоритм»
Добрый день! Благодарим за покупку в нашем магазине и положительную оценку! Как постоянному клиенту, Вам была предоставлена скидка на установку кондиционера. Если Ваш вопрос касается непосредственно дисконтной карты, к сожалению, данная опция пока у нас не предусмотрена. Но мы всегда ценим наших постоянных клиентов и, при возможности, предоставляем скидки в индивидуальном порядке.
Зорянов Сергей рекомендує цей магазин
14 жовтня 2021

Купив: Kenwood MG 515

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Минула м'ясорубка пропрацювала 5 років, теж була Кенвуд, дуже круті ножі, різали до останнього як в перший день, останній раз купували в цьому магазині в 2019-му році, дуже багато що змінилося, замовляли через сайт, приємно здивував знайомий голос, правда ім'я не пам'ятаю, замовляли у середу, доставили у п'ятницю, гарантія 2 роки, сподіваюсь що пропрацює не менш п'яти, дуже вражений комплектацією, шкода що немає ніяких засобів для догляду
Відповідь представника «Алгоритм»
Доброго дня, Сергію! Дуже вдячні за позитивну оцінку нашої роботи. Бажаємо приємного користування та сподіваємося бачити Вас знову в нашому магазині.
Сергей Засенин не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2021

Хотів купити: Прально-сушильна машина автоматична Asko W2086C.W/2

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Хотел заказать стиральную машину,сделал заказ на сайте вечером. Утром менеджер перезвонил,говорит ждать нужно от двух недель,а еще и предоплату оставить. За что я должен платить и еще неизвестно,получу ли я товар вовремя. не рекомендую!
Відповідь представника «Алгоритм»
Добрый день, Сергей! Хотелось бы внести ясность в Ваш отзыв: 1. Стиральная машина Asko W2086C.W/2 на нашем сайте стояла в статусе "Предзаказ"; 2. Срок ожидания, который Вам озвучил менеджер до 2х недель; 3. Предоплата вносится в том случае, если клиент хочет зафиксировать акционную цену, а товара в наличии на момент заказа нет; 4. Оплата осуществляется удобным для вас способом: на р/с ФОП, онлайн с помощью сервиса WayForPay или в нашем офисе наличный расчет с выдачей фискального чека. Наша компания старается поддерживать весь ассортимент складской программы ТМ ASKO и менеджеры озвучивают актуальную информацию относительно сроков поставки (в данном случае товар был уже в пути, т.е. выехал с завода-производителя). Если Ваш вопрос, касательно покупки стиральной машины еще актуален, то при повторном обращении к нам, смело гарантируем Вам своевременное получение товара и массу положительных эмоций от покупки!
Nikolay Mironov рекомендує цей магазин
28 вересня 2021

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Electrolux EW8W261BU

Дуже вдячний магазину, замовлення пройшло швидко. Заздалегідь планував покупку, багато читав про прально-сушильні машини, менеджер допоміг з деякими питаннями, що не давали спокою. Обслуговауванням цілком задоволенний, нічого не нав'язують, ціна та наяність відповідали дійсності. Буду рекомендувати друзям!
Відповідь представника «Алгоритм»
Доброго дня, Миколо! Дякуємо за такий позитивний відгук про нашу роботу! Будемо раді подальшій співпраці.
Виталий Ральчук рекомендує цей магазин
14 вересня 2021

Купив: Franke Inca Plus FBI 537 XS/BK (305.0528.070)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Через кошик оформив витяжку в цьому магазинi, зв'язались швидко, консультацiя менi була не потрiбна, тому що вже знайомий з цим товаром, постiйно купую ТМ Franke, забрав самовивiзом, цiна вiдповiдала дiйсностi
Відповідь представника «Алгоритм»
Доброго дня, Віталію! Дуже цінуємо Ваш позитивний відгук та будемо раді бачити Вас знову.