Andriy9 не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Спліт-система ERGO ACI 1858 CHW

замовив товра і зі мною так ніхто і не звязався хоча би для того щоб повідомити пр овідсутність товару чи вищу ціну. Повний ігнор клієнта. Не витрачайте час і гроші !!
Yurs не рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Хотів купити: WetAir WAD-B25L

Сергей Тараненко рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Samurai SMA-09HRDN1B ION, Замовлення №13415

Jumomash не рекомендує цей магазин
24 липня 2023

Хотів купити: Спліт-система Hoapp HSC-LA34VA/HMC-LA34VA, Спліт-система Hoapp HSC-LA34VA/HMC-LA34VA

цена не соответствует ! нет по этой цене этого товара!
ПП ЕФЕКТ не рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Хотів купити: Кондиціонер Airwell CAD 030-N11/YUD 030-H1

перед здійсненням дзвінка не звернув увагу на відгуки - і даремно. Невмійння навіть спілкуватися, грубість, зарозумілість. Оминайте ! Не отримуйте негативу !
Вика не рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Хотів купити: кондиціонер GREE

На хотлайн показує, що у цього продавця є достатньо моделей кондиціонерів GREE, але коли їм дзвониш, то кажуть, що немає жодної моделі і пропонують іншого виробника. Декілька днів моніторила наявність необхідних моделей, вони постійно були. А насправді, у цього продавця немає взагалі кондиціонерів GREE
Valentyn не рекомендує цей магазин
15 липня 2022

Хотів купити: Mitsushito SMK/SMC 21 LIG1

Сподобалося: оформлення замовлення

Трапилось те, про що вже писали інші покупці. Товару в наявності нема. Але готові запропонувати аналоги.
Денис Тарасенко не рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Купив: Кондиціонер

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Замовив в них кондиціонер та установку його. Кондиціонер привезли без проблем.Як приїхали монтажники за ту роботу що треба було зробити запросили 10 400, якщо брати чисто монтаж кондиціонера то вони захотіли 7900 при домовленості по телефону 4000. Замовив інших монтажників через інтернет за те що я хотів зробити попросили 4750 замість тих що замовляв в цьому магазині 10 400
ArbAlet69 не рекомендує цей магазин
29 червня 2022

немає в наявності кондиціонерів потужністю 7 і 9. Просто втрата часу. Замість обраного за 6510грн, запропонували за 11000
ViktoR не рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Хотів купити: AUX ASW-H07A4 ION

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Цена/наличие не соответствует.