Serg_advokat не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 квітня 2024

Купив: StarLine S96 v2 2CAN+4LIN GSM-GPS, Замовлення № 7770

Довелося повернути придбаний товар не підійшов за технічними характеристиками. Вже десятий день намагаюся вибити з них повернення коштів, результату немає. Боюся прийдеться стягувати кошти в судовому порядку. Категорочно не рекомендую цей магазин.
5 квітня 2024 Відповісти
Sit не рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Хотів купити: Навушники без мікрофону Pioneer HDJ-X10-K

Анна Остапенко рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: ONYX Boox Tab Ultra C, Замовлення №87

Електронну книгу хотіла для себе доволі давно, і тільки зараз на це вирішилась, і то спокусила акційна ціна на цю модель і гарна розповідь консультанта. Покупкою задоволена.
Вова Сорочан не рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Хотів купити: Компактний фотоапарат Fujifilm X100V Silver (16642965)

AnnGavrilenko02 не рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Хотів купити: Sony SEL1635Z 16-35mm f/4,0 OSS FE

Сделала заказ на одну сумму, которая была на Хотлайне и на сайте указана 32тысячи, звонят и говорят что цена уже 38тысяч и резко поменяи на сайте цены
Валерия Колибабчук рекомендує цей магазин
26 січня 2023

Купив: Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB, Замовлення №499

Лидл рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: Nikon D5600 kit (18-105mm VR), Замовлення №91

Покупкою цілком задоволена. Відправка своєчасна. Номер мого замовлення 91
Oleksandr Cheshkivskyi не рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Купив: Sony наушники ps5, Замовлення №6852

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

На сайті вказано, що є товар у наявності, але насправді його не має.. Зробив замовлення. Ніхто не передзвонив , поки сам не набрав і вияснилось що наушників не має
Виталий не рекомендує цей магазин
3 грудня 2022

Хотів купити: PlayStation 5 825GB, Замовлення №57350

Замовив ігрову приставку. Через півгодини зателефонували і повідомили, що буде через 2 тижні , треба чекати. Ціну на сайті відразу підняли на 5000. Три тиждні вмовляв відправити товар чи відмінити замовлення, пропонував доплату. запевняли, що 2го числа відправлять точно, навіть у день відправки підтвердили це по телефону, але нічого не відправили і відкликали замовлення. Дуже не рекумендую.
Alina Tretyachenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 листопада 2022

Купив: Фотоапарат Canon EOS70D body, Замовлення №57137

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Товар відправили, фотоапарат працює.
1 грудня 2022 Відповісти
Пробіг затвору перевіряли?