Макс не рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Хотів купити: Фотоапарат Nikon d5100, Замовлення №6641

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Зробив замовлення товару 10 листопада, посилка прийшла тільки через шість днів. При огляді у відділенні нової пошти, замість моделі nikon d5100, яку я замовив, у коробці виявилась камера дешевшої категорії nikon d3100. Хоча коробка була від 5100. Товар повернув. Не раджу робити замовлення в цьому магазині! В результаті потрачений час та зіпсутий настій.
Чи повернули вам кошти за товар , як що так то протягом якого часу?
3 травня 2023 Відповісти
?GF?SoNYAaa рекомендує цей магазин
16 листопада 2022

Купив: Powercom INFINITY INF-1100

Потрапила в магазин випадково, але судячи з покупки влучно. Дякую за справедливу вартість та швидкість доставки.
Маришка Мешенко рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Купив: Hobot LEGEE D7, Замовлення №95

21 жовтня придбала у цьому магазині Hobot LEGEE D7 за номером замовлення 95. Зателефонувала до магазина з питанням про наявність та відповідність ціни і отримала стверджувальні відповіді на обидва мої питання. Оформлення зайняло декілька хвилин, доставка декілька годин. Я залишилася задоволена покупкою.
Joshua не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Хотів купити: лінійно-інтерактивне ДБЖ Powercom INF-500

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Коли у населення виникла підвищена потреба у такому обладнанні, то ціна збільшилась всьго у два рази з 5500грв до 11000
Alexander1976 рекомендує цей магазин
15 жовтня 2022

Купив: Sony Pulse 3D Wireless Headset (9387909)

Все оперативно: швидко зателефонував, гарно все розповів. Навушники привезли того ж дня за декілька годин. Замовляв саме модифікацію 9387909 і отримав їх. Характеристики навушників на сайті були вказані вірно.
Stassyababy рекомендує цей магазин
15 вересня 2022

Купив: ONYX BOOM MAX Lumi 2, Замовлення №8652

Нарікань немає. Окреме дякую за швидку відправку.
Мой Сын не рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: olympus omdem10 mark 3, Замовлення №56870

Попросили предоплату в размере 2000 грн. Сказали если товар не подойдёт предоплату вернут! В итоге не предоплаты не товара
Відповідь представника «ТопРадар»
Мы предупреждали перед покупкой что товар привозится под вас и нужна предоплата за транспортные расходы. Мы выслали для вас заказанный товар от которого вы отказались. Извините предоплата как и оговаривалась не возвращается, а уходит в транспортные расходы. Менеджер вам эту информацию всю предоставил и чеки на расходы транспортировки.
Aleksej Krasnozhon не рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Хотів купити: Canon EF 100mm f/2,8 Macro USM

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Natali_natali рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: Neoline X-COP 9100z

Отличный подход к клиенту - сначала выяснили мои запросы и потом только предложили варианты. Магазин оставил после себя только наилучшее впечатление. Отправили покупку в день оформления.
Oleg Moiseenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 липня 2022

Купив: msi geforge rtx 3070 Ti suprim x 8g, Замовлення №6000

7 го июня 2022 оплатил видеокарту за 36000 грн, обещали привезти за 3 дня. Звонил каждые несколько дней - видеокарта вот вот должна была быть каждый раз. 24 Июня 2022 написал заявление на возврат денег. Сказали что она точно тут и я подождал еще неделю. После этого звоню каждый день до сегодня 31.07.2022. Ничего не происходит, ничего не возвращают, менеджмент не перезванивает. Если до 07.08.2022 не вернут деньги - придётся идти писать заявление в полицию о мошенничестве.