Костянтин Бойко рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 256 GB, Замовлення №14276

Рекомендую цей магазин, сподобався сервіс і оперативна робота менеджерів, брав на подарунок окулуси, дитина задоволена
Дмитро Жердель рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Відеокарта PNY GeForce RTX 4060 Ti 8GB XLR8 Gaming VERTO EPIC-X RGB (VCG4060T8TFXXPB1), Замовлення №14155

Дуже хороший магазин, на сайті написано що не працюють в суботу і неділю, але коли перетелефонували то сказали що в суботу можна забрати, дуже гарний сервіс
Сергій Трембовецький рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Підставка для консолі Sony Vertical Stand for PS5 Consoles (CFI-ZVS1, 1000041340), Замовлення №14106

Швидка робота менеджерів магазину, задоволений і покупкою і магазином
Олександр Маліновський рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Довгофокусний об'єктив Nikon AF-S Nikkor 200-500mm f/5,6E ED VR (JAA822DA), Замовлення №13966

Довго думав над цією покупкою, шукав і у всіляких пабліках і на інших сервісах, але вирішив тут, хороша ціна, магазин поруч з метро, прийшов, оглянув, коли взяв до рук вже не міг його лишити, магазином задоволений, респект
Roman Kyrylov рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Відеокарта ASUS ROG-STRIX-RTX4080-16G-GAMING, Замовлення №13914

Хороший магазин, зробив замовлення, перетелефонували швидко та підтвердили, приїхав та забрав, дуже гарний сервіс
Urik Afrikyan рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Відеокарта ASUS TUF-RTX4070-O12G-GAMING, Замовлення №#13467

Замовлення відправили швидко, все сподобалося! Рекомендую!
Dmitry Belogub рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Жорсткий диск WD Red Plus 12 TB (WD120EFBX), Замовлення №13576

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Вже вдома помітив що внутрішня упаковка диска пошкоджена, раніше вже розпаковували. Виявилося що диск не робочий, мій Synology NAS не зміг з ним працювати. В той же день я купив такий самий диск в іншому магазині, тому добре можу порівняти упаковку і роботу. По телефону в idrop відмовилися повертати гроші протягом 2 тижнів, тільки через гарантійне обслуговування. Маю визнати, в idrop ціна була значно менше. Після відгуку на hotline, в той же день повернули гроші в повному об`ємі.
Дмитро Іванчук рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Клавіатура SteelSeries Apex PRO (64626), Замовлення №13759

Сподобався магазин своєю швидкістю, одразу після замовлення перетелефонували підтвердили, я задоволений
Леонід Кравченко рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G (GV-N4060EAGLE OC-8GD), Замовлення №13677

Доступні ціни, якісний та швидкий сервіс від менеджерів, рекомендую
Viktor Sedov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 березня 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G (GV-N4060EAGLE OC-8GD), Замовлення №13096

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Одразу після відгуку зв'язався представник продавця і вирішив фінансове питання за п'ять хвилин. Щодо роботи сервісного центру, куди відправляли картку - ці офіційні представники Gigabyte "перевіряли" картку у furmark, не навантажуючи при цьому vram! 5% (450мб) навантаження з 8000 мб... Без коментарів!
4 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «iDrop - техника Apple»
Щодо гарантійного листа - ми ФОП 2 групи, працюємо без печатки, тому не можемо ставити печатку на гарантійний лист так як її фізично не існує! Але ми завжди сумлінно виконуємо свої гарантійні зобов"язання! Товар був проданий повністю новим на пломбах, у клієнта виникли питання щодо повноцінної роботи відеокарти про що повідомив нас, по процедурі ми отримали відеокарту та віддали сервісу на діагностику, сервіс надав висновок що відеокарта справна ! Навіть в такому випадку ми вислухали всі аргументи клієнта і пішли йому на зустріч, тому не вважаємо що ми заслуговуємо поганий відгук ! Надіємося що проблема вирішена )
5 березня 2024 Відповісти