Дмитрий рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Dominator_999, Замовлення №БТ0000015177

Завдання було не просте, але хлопці допомогли. Спасибі Олегу за консультацію, дуже виручив. Працює. Зараз сиджу і радію.
SKFiSHBORN рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: M.2 NVMe 1Tb Samsung 970 EVO Plus (MZ-V7S1T0), Замовлення №БТ0000077751

Roman Bondarenko рекомендує цей магазин
26 березня 2024 На модерації

Купив: Відеокарта GeForce GTX 1080 AMP Extreme (ZT-P10800B-10P), Замовлення №OCRT10039499

Сергей Юрчук рекомендує цей магазин
26 березня 2024 На модерації

Купив: Точка доступу UniFi 6 Lite Access Point (U6-Lite), Замовлення №#39449

Купую в цьому магазині не перший раз. Обслуговуванням задоволений. Менеджери йдуть на зустріч, і залюбки допомагають при виникненні питань. Строки доставки та пакування чудові. Магазин раджу, і сам користуватись буду!
Azalee Holo рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Корпус SKY TWO White, Замовлення №OCRT10039754

Велике дякую! Надіслали корпус швидко, приїхав без пошкоджень. Я повністю задоволена! І великий бонус - тут дешевше ніж будь-де в іншому місці. Дуже радує, ще раз дякую!
Ihor- рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Відеокарта GeForce RTX 3070 SUPRIM X 8G, Замовлення №13582

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Дякую магазину Compx.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
Dr Bender рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD 2TB (ST2000NM0125), Замовлення №10037637

Мав деякі питання щодо товару, швидко зв'язались та допомогли вирішити питання. Товар відправили дуже швидко, усе приїхало неушкодженим. Замовляю у цьому магазині не вперше, але вперше залишаю відгук.
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо Вам за гарну оцінку, ми раді що Вам сподобалось. Бажаємо Вам тривалого та приємного користування.
Li-Ahim рекомендує цей магазин

Купив: кулер CPU COOLER R90, Замовлення №39521

Усе чітко: заказав, прійшов наступної доби, забрав. Хоча обіцяли після 16-ї, а смс о доставці прийшла раніше заявленого терміну - після 12-ї, дуже пріємно!
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня. Щиро вдячні Вам за те, що знайшли час залишити відгук. Бажаємо Вам тільки приємних покупок.
kavasha рекомендує цей магазин

Купив: Блок живлення, процессор, материнка, пам\'ять, Замовлення №38400

Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
Ярослав Мамедов рекомендує цей магазин
20 березня 2024