Ivane1 рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №3558170

Замовляли станцію, 5 хв перезвонили підтвердили. На всі питання проконсультували дуже задоволений сервісом і персоналом. Повернусь ще.
Відповідь представника «Цифра»
Дорий день! Вдячні Вам за відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки!
Таяна рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Набір ручного інструменту procraft, Замовлення №3 722 470

Хороший магазин, всі товари якісні, доступні ціни, великий асортимент та швидка доставка. Рекомендую!!!
Відповідь представника «Цифра»
Таяно, добрий день! Дякуємо за відгук та рекомендації! Нехай покупка радує Вас довгі роки! :)
Inna_777 рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Мастурбатор із вібрацією Satisfyer Power Masturbator Vibrator, Замовлення №3613798

Мастурбатор замовляла для знайомого ,на подарунок!!! Всі заявлені характеристики товару відповідають дійсності!!! Єдине ,що потрібно було послухати пораду оператора,відразу додати лубрикант)))Дякую за швидкість опрацювання замовлення
Відповідь представника «Цифра»
Інно, вітаємо! Дякуємо за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів! :)
ShereKhan не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 квітня 2024

Хотів купити: Кишеня зовнішня AgeStar 31UB2A18

Ціна в магазині змінюється як на біржі - декілька раз протягом дня заходжу на сторінку товару і кожного разу ціна збільшується на гривню-дві... Я такого ще не бачив в жодному магазині...
Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Нам прикро, що Ви залишились розчаровані досвідом співпраці з нашим Інтернет-магазином. Якщо Вами було оформлено замовлення, прохання, будь ласка, вказати його номер.
Данко рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Праска з парою Braun TexStyle 3 SI 3054 GY, Замовлення №3708352

Купили нещодавно праску. Користуюсь два тижні поки що нарікань немає. В магазині все швидко і зручно.
Відповідь представника «Цифра»
Вітаємо! Дякуємо за відгук та за те, що обираєте наш Інтернет-магазин! З нетерпінням будемо чекати на Вас знову! :)
Ігор Попович рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Офісне крісло для персоналу IKEA MARKUS (702.611.50), Замовлення №3696016

Дуже хороше обслуговування.Все швидко та якісно.Велика перевага у доставці,а також найкращі ціни,Рекомендую!
Відповідь представника «Цифра»
Ігоре, вітаємо! Дякуємо за відгук. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам лише позитивні емоції!
Anna Fedorkovska рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Протеїн сироватковий Power Pro Whey Protein 1000 g /25 servings/ Клубника, Замовлення №3664461

Дуже швидка доставка, привітні оператори. Якість товару чудова.
Відповідь представника «Цифра»
Анно, вітаємо! Дякуємо за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову в нашому магазині!
Annaaaa22 рекомендує цей магазин

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Nutribullet XXL NBA071B, Замовлення №3734594

Магазин має гарну репутацію щодо обслуговування клієнтів. Персонал дружелюбний і корисний, і вони завжди готові допомогти вам з будь-якими питаннями.
Відповідь представника «Цифра»
Анно, дякуємо, що обираєте наш магазин! Нехай покупка радує і слугує Вам довгі роки.
Niksi рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 4 Obsidian Black, Замовлення №3 734 382

Вже не перший раз купую у даному магазині,завжди швидка доставка і приємне обслуговування. Дуже задоволена!
Відповідь представника «Цифра»
Нам приємно, що Ви залишились задоволені покупкою! Дякуємо, що обираєте наш магазин!
Віктор. рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Посудомийна машина Whirlpool WIO 3T141 PES, Замовлення №3692878

Доброго дня. Купую в даному магазині не вперше через те, що є їх відділення в моєму місті і конкурентні ціни. Магазином задоволений, інформація на сайті відповідає факту, зізванюються, можна уточнити деталі і підкорегувати умови, йдуть на контакт. Товаром також задоволений. Магазину бажаю успіху і багато клієнтів. Дякую.
Відповідь представника «Цифра»
Вікторе, дякуємо, що обираєте наш магазин! Нехай покупка радує і слугує Вам довгі роки.