DOM Grey не рекомендує цей магазин
16 грудня 2022

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool SP40 801 EU

Запропонували купити за ціну на 2200 грн вище
Представник магазину «ТЕХНОПРОФІ»
Доброго вечора. Так трапилось що із за відсутності світла немає можливості вчасно обновлювати ціноутворення товару. Приносимо вибачення .Чи можемо ми Вам відпустити модель SP40 801 EU по ціні менше 2200 ?
16 грудня 2022 Відповісти
Borys Suiarko не рекомендує цей магазин
25 липня 2022

Купив: LG F2V5HG0W

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Зробили замовлення в середу, нам передзвонили і сказали, що можуть відвантажити товар лише наступного вівторка (майже через тиждень). В понеділок вони подзвонили і сказали, що відвантажити можуть лише в тому випадку, якщо ми заплатимо замість 24 тисяч (за якими було оформлено замовлення) - 28 тисяч. Були вимушені відмовитись. Згаяний тиждень! Не рекомендую!
Відповідь представника «ТЕХНОПРОФІ»
Доброго дня. Приносимо вибачення від нашого магазина за поставщика пральних машин, який залежний від курсу валют, який в даний момент в наші державі не стабільний !!! Зі сторони магазину можемо запропонувати Вам знижку на наступну покупку. Дякуємо.
Дякую, але більше не маю бажання замовляти у вас, оскільки не можу бути впевненим в остаточній ціні товару. Коли ви підтверджуєте замовлення, тим самим, ви фіксуєте ціну і повинні дізнаватись у постачальника остаточну ціну перед підтвердженням замовлення, а не через тиждень. P.S. курс рахується на день замовлення.
25 липня 2022 Відповісти
Yulias.poltava рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Купив: Морозильна камера Liebherr G 1213

Катерина_23 рекомендує цей магазин
11 травня 2022

Купив: Пральна машина BEKO WUE 6636 XAW

Дякую вам велике, ви просто Людина з великої літери. Встановили машинку, задумуємось купувати у вас холодильник в найближчому майбутньому. На даний час ваш магазин є найкращим у відношенні до людей Виражаю окрему подяку водію Однозначно рекомендую всім
OlegMan рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW80A6S24AW

Замовив пральну машину увечері. Зранку наступного дня зателефонували з магазину для уточнення деталей замовлення. Доставили через день, так як і обіцяли. Ціна відповідає. Магазин рекомендую!
Люсечка93 рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Газовая плита Ханса

Очень долго думала заказывать или нет, прочитав отзывы, но все же решилась заказать и не ошиблась, сервисная поддержка ответила на все мои вопросы, товар был в наличии, привезли в обговоренный день, работа магазина очень порадовала, доставили во время, СПАСИБО Вам большое. Я рекомендую этот интернет магазин.
Andrey рекомендує цей магазин
30 жовтня 2021

Купив: Холодильник з морозильною камерою Siemens KG39NAW306, Замовлення №16381

Купив вже другу річ у цьому магазині. Все пройшло добре, доставили за межі Києва, дуже дякую!
ivannessa24 рекомендує цей магазин
24 жовтня 2021

Купив: Холодильник VESTFROST CMF103W

Очень хороший магазин, ребята быстро на все реагируют, порадовала бесплатная доставка и занос прямо в квартиру! Это лучший магазин!!!
E.B. не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2021

Хотів купити: Пилосос безмішковий Rowenta RO7690EA

Заказали пылисос вечером. На второй день к обеду позвонил продавец и сказал что его нет в наличии по такой цене. Цена была значительно дешевле чем у всех магазинов. Когда мы попросили продать по цене которая была указана на сайте и на Хотлайне то получили кучу негатива от продавца.
Юра .... не рекомендує цей магазин
20 вересня 2021

Хотів купити: Beko DIS25010

Товара нет в наличии. Даже через полдня не исправили это на Хотлайне