Tatiana Vendel рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13), Замовлення №8644

Проконсультували детально, швидка доставка на наступний день , все відповідає заявленим параметрам , телефончік брала неактивований , дуже вічливі і приємні менеджери.єдиний мінус деякі розбіжності із сайтом по передплаті.
Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго дня! Дякую, завжди на зв"язку та раді допомогти з вибором! На зауваження вже відредагували та підправили інформацію! Приємного використання з повагою команда ICENTER
Myroslava Tur рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Apple AirPods Pro Right (MWP22/R), Замовлення №8755

Все було добре, оперативно відповіли, надіслали у той же день, ціна та якість прекрасні.
Доброго дня! Хай працює довго! З повагою команда ICENTER
Ірина Коростишевська рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB eSIM Black Titanium (MU663), Замовлення №8678

Купувала Apple iPhone 15 Pro Max 256GB (Black Titanium) (e-Sim) Відвантажили в той же день. Все відповідало дійсності, нічого зайвого, все по суті. Професійна консультація дуже порадувала, все налаштували. Телефоном задоволена
Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго дня! Приємного Вам користування! З повагою команда ICENTER!
Олександр Кравчук рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Apple Watch series 9, Замовлення №8681

Магазин супер, купував не одноразово, не підвели ні на крапки, рекомендую 100%
Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго дня! Дякуємо за довіру, завжди раді допомогти з вибором! З повагою команда ICENTER!
Nazar рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Apple Watch, Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 40mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band (MNJP3), Замовлення №8613

Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго дня! Приємного користування! З повагою команда ICENTER!
Дядя Олег рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №8571

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовляв Airpods 2, все норм, магазину дякую. Буду замовляти в них ще. Рекомендую
Доброго дня! Приємного користування ) З повагою команда ICenter.in.ua
Pelyustochka23 рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 41mm Starlight Aluminum Case w. Starlight Sport Band - S/M (MR8T3), Замовлення №8443

Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго дня! Дякуємо за оцінку ! Приємного користування ) З повагою команда ICenter.in.ua
Anna2001 рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №8294

Купила новый айфон, всё супер! Спасибо!
Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго дня! Приємного користування ! З повагою команда Icenter !
Владимир Швецов рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Indigo Alpine Loop - Medium (MRET3), Замовлення №8270

Купував смарт годинник. Все пройшло чудово. Ціна найнижча в Україні. Шукав підводні камні при покупці - але так і не знайшов (сподіваюсь і не знайду :) ). Менеджер відповів на всі мої питання, комунікація 5+/5, ціна супер, товар відповідає замовленню. Дуже дякую. Буду звертатись!
Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго вечора ! Ми вдячні, що обрали саме наш магазин ! Чекаємо у нас в магазинах знову ! Приємного користування )
Руслан Катруш рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №8276

Магазин топ
Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго дня ! Дякуємо за ваш відгук! З повагою команда Icenter !