Kyrylo Lehonkov рекомендує цей магазин
29 квітня 2021

Купив: Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Michelin Power GP (120/70R17 58W)

Все добре , файний магазин
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Приємно отримувати позитивні відгуки! Цінуємо ваші рекомендації, звертайтеся ще! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Ihor Jarchak рекомендує цей магазин
23 квітня 2021

Купив: шини nitto, Замовлення №20400228193000

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Шукав конкретно цього виробника.Обзвонив ДУЖЕ багато магазинів.Всюди відмовили продати 2 шини.Тільки 4.І аванс потрібно перерахувати.Це єдиний магазин який пішов мені на зустріч.І ціна була значно нища за середню.Замовлення прийняли і вислали швидко.Задоволений.Рекомендую.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Працюємо оперативно та якісно! Дякуємо за ваші рекомендації. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Егор Василенко рекомендує цей магазин
15 квітня 2021

Купив: Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Michelin Pilot Road 4 GT (190/55R17 75W), Замовлення №2311

Обслуживание быстро и оперативно! Спасибо
15 квітня 2021 Відповісти
Владимир И рекомендує цей магазин
13 квітня 2021

Купив: Летние шины Fulda EcoControl HP (185/60R14 82H)

Рекомендую магазин,заказал резину,перезвонили и отправили,спасибо
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Працюємо оперативно! Дякуємо за звернення та ваші рекомендації! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
23071975 рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 березня 2021

Хотів купити: Шины Корморан 195/70/14

Спасибо за внимание и понимание. Удачи дружному развивающемуся коллективу
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Ми над цим працюємо! І Вам дякуємо за розуміння та рекомендації! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Миха Тонковский рекомендує цей магазин
25 березня 2021

Купив: Літні шини Kumho Ecsta HS51 (215/50R17 95W)

Позвонил заказал отправили забрал доволен, цена лучшая , без предоплат)
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Приємно отримувати ваші позитивні відгуки! Особлива вдячність за реалістичне фото! ;) З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
kostenko.sergey1 рекомендує цей магазин
16 березня 2021

Купив: Rotalla RF10 265/60 R18 110H, Замовлення №1132

я доволен, рекомендую, все ок
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Цінуємо ваші рекомендації! Звертайтеся ще! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA
Forsemajor рекомендує цей магазин
11 березня 2021

Купив: Літні шини Starfire W200 (195/65R15 91T), Замовлення №1011

Огромное спасибо магазину за отличную продукцию. Резина хорошая - доволен на все 100%. Заказ сформировали и отправили быстро. Цена и наличие соответствовали заявленным на сайте. Однозначно рекомендую.
Відповідь представника «GUMMA.UA»
Дякуємо за замовлення та позитивний відгук! Приємно, що замовлений товар Вас радує! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості GUMMA.UA