Gorra рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE50Q60C, Замовлення №3701

Зробив замовлення,всі деталі уточнив,гарна консультація також здивувала,мало хто може пояснити так про техніку.ТВ отримав,все працює.Дякую
Segij V рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE43Q60C, Замовлення №2611

Залишився задоволений роботою магазина,обслуговування чудове,відправка відбулася на наступний день.Все сподобалось,можу рекомендувати.
Borosoff не рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Хотів купити: LG 55QNED756RA, Телевізор LG 55QNED75

Пишуть не правдиві дані, пропонують замість 756 іншу модель 753.
Відповідь представника «Motown»
Доброго дня! Надайте будь ласка інформацію, коли ви звертались до нашого магазину, або вкажіть номер телефону чи номер замовлення щоб ми змогли з вами зв'язатись. Дякуємо!
Oleek рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Телевізор LG OLED42C3, Замовлення №2621

Дуже допомогли з вибором телевізора,дали розгорнуту консультаціюпо даній моделі,працює все бездоганно,для Ігор самий топ.
MaksMks рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Телевізор Samsung QE55Q60C, Замовлення №2573

Швидке опрацювання замовлення,гарна консультація ,відправка на наступний день.Усім задоволенні, питань зайвих немає.
Олександр ТМ Снекберрі не рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Хотів купити: Samsung UE75CU8072 при спробі купити переходить на сайт, де відображається інша модель, Телевізор Samsung UE75CU8072

Dmііtrо 2 рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE55Q70C, Замовлення №2342

Дуже задоволені придбаним телевізором в цьому магазині.Дякуємо за обширну консультацію ,багато чого нового для себе взнав.
Funny Ninja не рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Хотів купити: Телевізор LG OLED42C3

Максим не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Хотів купити: Телевизор Samsung UE65CU7100, Телевізор Samsung UE65CU7100

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

По факту товаров нет в наличии, а если есть то намного дороже
Vilodyimyr рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Lg 43nano763, Замовлення №2356

Залишили швидке замовлення на телевізор,через деякий час з нами зв?язалися ,пояснили всі деталі по замовленню і по відправці у наше місто.Все влаштувало ,телевізор швидко відправили.Дякую за таку оперативність.