Vilodyimyr рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Lg 43nano763, Замовлення №2356

Залишили швидке замовлення на телевізор,через деякий час з нами зв?язалися ,пояснили всі деталі по замовленню і по відправці у наше місто.Все влаштувало ,телевізор швидко відправили.Дякую за таку оперативність.
Andrii Dikhtiarenko не рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Хотів купити: телевізор LG OLED65C2, Телевізор LG OLED65C2

Сайт не дає оформити замовлення. Та й ціни вказані "без ПДВ", чомусь.
Nazar Magpie не рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Хотів купити: Телевізор Philips 43PUS8807/12

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Товару немає в наявності, кажуть що він в польщі, по гарантії і ціні так і не уточнили... Це вже не в перше! НЕ РЕКОМЕНДУЮ....
Відповідь представника «Motown»
Доброго дня! Надайте будь ласка інформацію з приводу вашого замовлення. Номер телефону або коли звертались, щоб ми могли вирішити ваше питання.
Serhiy Bihun не рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung QE75QN91B

Магазин, скоріше за все, не працює. На сайті не працює форма замовлення (не натискається кнопка "замовити") і не працює реєстрація. По номеру на сайті не зміг додзвонитись.
Відповідь представника «Motown»
Доброго дня. Надайте будь ласка інформацію коли ви звертались в магазин, або вкажіть номер щоб ми могли з вами звязатись. Магазин працює, замовлення залишити можна, так шо чекаємо вашого дзвінка.
Звертався 2-3 листопада. По-перше, не треба газлайтити покупців. Реєстрація на сайті досі не працює. Я спеціально спробував ще раз заповнивши з десяток полів реєстрації, пише те ж що й тиждень тому: "Notice: Undefined index: postcode in /home/yz399169/motown.com.ua/www/storage/modification/catalog/controller/account/register.php on line 421" Це при тому що навіть поля "поштовий код" ("postcode") у вас на сторінці реєстрації немає. Працюєте тільки в телефонному режимі - так і напишіть. По-друге, судячи з цін ви один з багатьох скам-магазинів з якими я встиг мати справу доки купував телевізор. Заманюєте цінами нижче ринку а потім виявляється що з вибраним телевізором щось не так і потім пропонуєте іншу модель вже за ціною по верху ринку.
11 листопада 2023 Відповісти
Dmytro не рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Хотів купити: Телевізор LG OLED55G1

Жодної з моделей LG OLED55 які є на сайті запропонувати не змогли. З усієї лінійки і усіх модельних років запропонували ще одну модель за ціною на 20 тис грн вище ніж на Hotline
Лен Пет рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Samsung QE75Q64B, Замовлення №1935

Вибирали для себе велику діагональ телевізора,завдяки гарній консультації зупинились на даній моделі.Дуже задоволенні новою покупкою
Ceмен рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Lg 50nano763, Замовлення №1965

Замовлення залишили ввечері,на наступний день вже отримали.Все оперативно,з гарними поясненнями,та чудовою консультацією.
Serhii Rusov не рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Хотів купити: Samsung QE50Q65A, Телевізор Samsung QE50Q65A

Взяли предоплату і повідомили, що нібито будуть перевіряти телевізор перед відправкою. Пізніше повідомили, що всі наявні телевізори за такою ціною браковані і запропонували на 8000грн дорожчий. Предоплату повернули. Оголошення з телевізором не видаляють, а висить, щоб далі приваблювати покупців до магазину.
Відповідь представника «Motown»
Доброго дня! Надайте будь ласка інформацію коли замовляли, номер телефона, номер замовлення щоб ми могли звязатись з вами. Дякуємо.
Павел Мрия не рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: Телевізор Samsung QE75Q70B, Замовлення №1111

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Не виконують гарантійні зобов’язання. 3 місяці тримали в себе телевізор і віддали несправний. Тепер просто уникають, контакти адміністратора чи іншої відповідальної особи не надають. При покупці продавці переконали, що краще взяти телевізор на 20% дорожче, при гірших параметрах, бо ніби краща якість і 100% гарантія на два роки. Результат протилежний. На фото телевізор після ремонту.
Сьогодні нарешті додзвонився. Від гарантійного ремонту відмовились «пояснивши» що телевізор був нелегально завезений на територію України, а такої фірми як їхня взагалі не існує.
22 лютого 2023 Відповісти
Stoas рекомендує цей магазин
14 лютого 2023

Купив: Телевізор Samsung GQ50Q60T, Замовлення №1701

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Ціна була найнижча на hotline, замовлення підтвердили швидко, доставили вчасно. Персонал магазину компетентний.