halaistair рекомендує цей магазин
29 вересня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 8 64GB Gold (MQ6M2)

Покупка телефона прошла успешно. Товар соответствует заявленной цене и качеству. Доставка прошла по обещенным срокам.
Відповідь представника «Gnext»
halaistair, щиро вдячні, що Ви знайшли час залишити відгук про наш магазин! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням!
Сергей000544 рекомендує цей магазин
27 серпня 2021

Купив: Apple iPhone X 256Gb Space Gray

Остался доволен качеством товара и обслуживания. Низкая цена, быстрая доставка и защитное стекло в подарок - сделали покупку ещё приятнее!
Відповідь представника «Gnext»
Сергій, дякуємо за ваш відгук! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням! Завжди раді допомогти, звертайтесь за приємною покупкою знову!
pilot рекомендує цей магазин
4 квітня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone X 64GB Space Gray (MQAC2), Замовлення №1925

Gnext мені порадив мій знайомий, який замовляв у них IPhone 8. Телефон тут коштує дешевше, ніж в інших магазинах, при цьому якість товару гарна. Оформили замовлення і доставили дуже швидко. Тепер і я можу рекомендувати Gnext своїм знайомим.
Відповідь представника «Gnext»
Рilot, дякуємо за високу оцінку роботи нашого магазину! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням!
Антонина Филоненко рекомендує цей магазин
16 грудня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone X 256GB Space Gray (MQAF2), Замовлення №1869

Телефоном задоволена! Обслуговування швидке і якісне, замовлення відповідало заявленому на сайті! iPhone оригінал в плівці і блістерному пакуванні. Порадувало, що є гарантія на 12 місяців, за яку не потрібно окремо доплачувати. Загалом якістю роботи телефону задоволена, приємна ціна, якісне і ввічливе обслуговування!
Відповідь представника «Gnext»
Антоніна, дякуємо за вивисоку оцінку нашого магазину! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням!
Тетяна Кулініч рекомендує цей магазин
6 грудня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 8 Plus 64GB Space Gray (MQ8L2), Замовлення №1836

Заказала на этом сайте впервые, понравилась низкая цена. Оставила заказ, со мной связались в течении нескольких минут, ответили на все мои вопросы, в подарок предложили защитное стекло, оформили и отправили в этот же день. На следующий день, я забрала свой Айфон на почте, он пришел в запечатаной коробке. Все проверила - оригинальный, с полной комплектацией и гарантией. Осталась очень довольна своей покупкой и обслуживанием!
Відповідь представника «Gnext»
Тетяна, дякуємо, що знайшли час залишити позитивний відгук про наш магазин! Ми завжди намагаємось зробити обслуговування максимально комфортним для наших клієнтів!