Scrat рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14” Silver 2021 (MKGT3), Замовлення №123123

Відповідь представника «UPPS»
Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Вам все сподобалось. Чекаємо Вас і надалі у нас в магазині З повагою, команда UPPS )
Юрій Тишкевич рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №1

Придбав айфон 15 про макс в подарунок, чудовий магазин, актуальна ціна, оригінал
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день Дякуємо, що знайшли час залишити про нас відгук Раді що вам усе сподобалося З повагою, команда Upps
Вахад Супермен рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium (MU7J3), Замовлення №2

Вже другий телефон купую в цьому магазині. Сервіс хороший. Пропонують але не нав'язують додаткові товари/послуги. Ще й здав старий телефон за вигідною ціною в трейд-ін.
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня) Дуже дякуємо, що Ви залишили такий позитивний відгук! Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними) Будемо раді бачити Вас знову! З повагою, команда UPPS.
Иван Петрик рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Скло, зарядний пристрій, Замовлення №*

Все сподобалось
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день, Іван! Дякуємо, що знайшли час залишити про нас відгук Раді що вам усе сподобалося З повагою, команда Upps
Ирина рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Blue (MPVN3), Замовлення №11161

В магазині ретельно та адекватно оцінили мій телефон для trade-in. В іншому тільки глянули нашвидкоруч і одразу сказали найнижчу ціну. Приємне обслуговування. Доставили обрану модель в той же день (забрала на наступний). Зробили перенос та всі налаштування. Залишилась повністю задоволена покупкою
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Ірина! Ми раді що ви залишились задоволені обслуговуванням наших менеджерів) Наша команда докладає максимум зусиль, щоб зробити процес купівлі швидким, комфортним та незабутнім. Раді, що залишили Вас задоволеними :) З повагою від усієї команди Upps
Ната1201 рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 FE SM-S711B 8/256GB Mint, Смартфон Samsung Galaxy S23 FE SM-S711B 8/256GB Purple (SM-S711BZPG), Замовлення №немає

обслуговування в магазині на вул. Володимирській хороше, менеджер запропонував гарантію, все докладно розповів, запропонував супутній товар та зробили знижку.
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день, Наталія! Дуже раді, що вам усе сподобалося Дякуємо за гарний відгук Чекаємо на вас ще З повагою, команда Upps
Nikita рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Blue (MPVN3), Замовлення №Не помню

Отличный магазин. Заказал телефон и на след день его уже отправили, потому сто не успел оплатить в тот же день до 5 вечера. Пришел хорошо упакованный полностью новый. Пользуюсь 3 дня и нареканий никаких нету. Очень доволен, приятные цены. Обязательно буду заказывать еще у них
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Микита! Дякуємо Вам за довіру до нашого магазину. Ми і надалі будемо плідно працювати щоб кожен клієнт отримував лише задоволення від покупок в UPPS. Чекаємо на Ваше замовлення знову. З повагою від усієї команди Upps
Олег Kuz рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №-

Завжди купую усю техніку Apple тільки тут. Найкращі ціни, відмінний сервіс і зручне розташування магазинів
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Олег! Щиро раді що для покупок Ви обираєте саме наш магазин) Сподіваємось що кожна покупка в UPPS приносить Вам такі самі радісні емоції як і нам! З повагою, команда Upps
Юлия Ежова рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Замовлення №Не пам’ятаю

Сподобалась ціна, ввічливі продавці, швидкість отримання товару
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Юлія! Ми намагаємося зробити так, щоб кожен клієнт був задоволений нашим обслуговуванням Тому нам так приємно знати, що вам усе сподобалося Дякуємо за гарний фідбек)
Gram рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Nike Series 7 GPS 45mm Starlight Aluminum Case w. Pure Platinum/Black Nike Sport Band (MKNA3), Замовлення №11073

Чудове обслуговування, дуже задоволений, годинник забрав в той же день. Від магазину отримав гарантію на 12 місяців, а не як в інших: або три місяці, або жодної, або купляй додатково. Всім рекомендую магазин на Володимирській 38. Поряд з метро Золоті Ворота.
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня) Дякуємо за ваш теплий та приємний відгук про наш магазин. Наші менеджери завжди піклуються щоб кожна покупка в нашому магазині - приносила тільки радість нашим клієнтам. Будемо чекати на Вас знову! З повагою, команда UPPS