Людмила рекомендує цей магазин
4 червня 2023

Купив: Вібратор-яйце Lovense Lush 3 (SO4562) (0728360599728), Замовлення №18780133

Нереально крутий магазин! Навіть незважаючти на тее що при 3-му замолвенні - я отримала брак товару, моя ситуація вирішилась протягом 10 хв консультації в телеграмі та 5 днів діагнрстики товару(щоб підтвердили брак та зробили безкоштовно заміну) - заміну зробили і навіть відправили міні презент. Дуже дякую керівництву магазину за такий мега суперський сервіс!
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Вдячні за таку оцінку нашого сервісу)
Juliia рекомендує цей магазин
28 травня 2023

Купив: pjur Basic waterbased, Рідкий вібратор Intt Vibration Strawberry 15 мл SO2921, Яйця мастурбатор Tenga Egg Stud (SO5495), Вібратор-яйце KissToy Tina Mini Light Pink (SO6541), Замовлення №18780393

Класний магазин, не лише через асортимент, а й через сервіс. Комфортно, дуже клієнтоорієнтовано, турботливо, швидко. доставка була безкоштовною, що теж приємно.
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Насолода читати такий відгук)
Володимир рекомендує цей магазин
28 травня 2023

Купив: Вібратор-яйце Satisfyer Luxury Pret-a-Porter White (SO2467), Вібратор-яйце Marc Dorcel Вибратор Dorcel Secret Clit (SO3072) 3700436071953, Замовлення №18780013

Найкращий серед інших!
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Вдячні за таку оцінку нашого сервісу)
Оксана рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Купив: D453005 Вібромасажер-мікрофон DOXY Wand Massager, Purple, Фіолетовий, Замовлення №18780010

Магазин побичила неодноразово, порівнюючи ціни, але щось мене завжди зупиняло, хочя іноді ціна було нижче ніж в тому магазині де завжди замовляю. А тут і в постійному магазині не було товару та думаю ну коли як не зараз спробувати замовити в Домі . Це нереальний магазин, просто навіть жалкую що не замовляла раніше. Підкорив по всім критеріям, буду замовляти ще
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок та замовлення в нашому магазині!
Валерій рекомендує цей магазин
13 травня 2023

Купив: Вібратор-яйце Je Joue Classic Bullet Vibrator Purple (SO3040), Замовлення №18780003

Оплатив та протягом 15 хв, вже отримав смс з ттн. Супер магазин.
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок!
VolodymyrS рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Купив: Рідкий вібратор Pjur Aqua Panthenol 100 мл (PJ13610), Замовлення №18780055

Дійсно високий рівень підтримки. Була проблема з товаром (не з вини магазину) - організовано та корректно вирішили. Дякую!
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Завжди раді допомогти, тому якщо потрібна консультація, будь ласка звертайтесь)
Evgeniya Shevchenko рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Інноваційний безконтактний вібратор-стимулятор Womanizer Duo 2 Lilac, Замовлення №18780236

Чудове обслуговування. В новій пошті було вказано «товари для дому»
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Будемо раді Вас знову бачити в нашому магазині)
Игорь рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Масажер простати Magic Motion Solstice (SO3112), Замовлення №18779974

Отличные цены и прикольные акции, отправили по просьбе в определенный день, отношительно отношения к клиентом - превосходно
Відповідь представника «DOM 69»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Для нас важливо, щоб кожен клієнт залишився задоволений не тільки покупкою, а й приємним сервісом магазину)
Ігор Нечай рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Анальна пробка MAI Cosmetics Toys №33 Purple, длина 11,5cм, диаметр 3см (SO5011), Замовлення №18779979

Стовідсотковий кайф та экстаз від сервісу магазину!
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок!) Нам дуже приємно, що Ви задоволені
Юрий рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Вібратор-яйце Satisfyer Curvy 2+ Pink (SO3782), Замовлення №18779820

Все отвечает критерием отличного магазина, никаких погрешностей с моим заказом небіло. спасибо менеджерам за консультацию.