Георгий Киселев рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Creative Audigy Fx (70SB157000000), Замовлення №29964/17571

Отличный магазин. Спасибо за оперативность. Товар соответствует требованиям. Гарантия. Рекомендую
Avmal рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Миша HyperX Pulsefire Surge USB Black (HX-MC002B, 4P5Q1AA), Замовлення №29868

Влад Exdividuum рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Навушники TWS Anker SoundCore Liberty 4 NC Clear White (A3947G21), Замовлення №29845

Все добре , але все таки був маленький "мінус", на правому навушнику була малесенька тріщина, функціонально не заважає, але трішки обідно.
4 березня 2024 Відповісти
Daniil Yurchenko рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: TWS Sennheiser Momentum True Wireless 3 White (509181), Замовлення №17487

Евгений Половенко рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster TX RW Leather Edition (4460133), Замовлення №29811/17477

Добрий день. Замовив на сайті, менеджер зв'язався швидко. Оплатив по повній передплаті,щоб зекономити на наложці. Відправили швидко. Коробка з заводською пломбою. Гарантія з печаткою в коробці була. Все працює. Можна купувати 100%
Oleg Kot рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №17474

все вчасно та швидко рекомендую! купував xbox SS 512 замовив 24 прийшло 25
Микола Рябоконь рекомендує цей магазин

Купив: Миша Logitech g305., Замовлення №29763/17450

Надзвичайно ввічливий персонал. Дуже швидка доставка. Найнижча ціна серед інтернет-магазинів. Буду купувати ще не один раз і радити іншим...
Максим Витько рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G73 8/256GB Midnight Blue (PAUX0028), Замовлення №29712

Александр Радченко рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Сат S 75, Замовлення №3444456

Товар доставили вчасно і дуже швидко,все як і в описі було заявленно,рекомендую цього продавця
Роман Соколов рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512 GB Starter Bundle, Замовлення №№ 29786/17463

Товар був відправлений через декілька годин після оплати. Ціна мабуть найкраща з того що мені вдалось знайти. Товар в заводських пломбах. Я задоволений