Григорий Черненко рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Xiaomi Range Extender (DVB4270GL) , Повторювач Wi-Fi Xiaomi Range Extender (DVB4270GL), Замовлення №1064

Працюють оперативно, відправили замовлення швидко, якісний товар.Гарантійний талон повністю заповнений (!),що тепер мабуть рідкість.
Відповідь представника «MobShara»
Дякуємо Вам за високу оцінку нашого магазину. Ваш відгук - це найкраща подяка). Приємного користування.
Vitalii Li рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Xiaomi smart watch, Замовлення №990

заказал часы сразу с оплатой и без обратного звонка. Дешевле цены в инете небыло. В тот же день отправили, на слующий день были у меня. К тому же, отличная коммуникация через смс/имейл почту. Однозначно рекомендую, все четко, быстро, предсказуемо.
Виталий Черногор рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Ліхтар налобний VIDEX VLF-H025C, Замовлення №800

Купував ліхтарик VIDEX VLF-H025C, до речі, як на мене найкращий в своєму класі. Магазином дуже задоволений!!! Найкраща ціна, спілкування швидке та приємне, оперативно уточнив нюанси замовлення та відправки і через добу, добре упакований товар вже забрав в точці видачі перевізника. Все на вищому рівні, рекомендуватиму магазин MobShara друзям і знайомим!
Паша Л рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger U+C 20W Black (CCXJ-B01), Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 2USB + Type-C 15W 20000mAh Black (PPBD050101), Замовлення №754

Приємні ціни та швидка відправка
Igor Kotyk рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Кабель Baseus Cafule Cable USB Lightning 2.4A 1m Black/Grey (CALKLF-BG1), Кабель Baseus Crystal Shine Series Fast Charging Type-C to Lightning 20W 1.2m Black (CAJY000201), МЗП Baseus Compact Quick Charger 2xUSB U+C 30W White (CCXJ-E02), FM-трансмітер Baseus T typed Bluetooth MP3 charger with car holderStandard editionBlack CCTM-01, Замовлення №722

Замовлення підтвердили та відправили дуже швидко. Товари якісні, гарно запаковані. Єдиний момент: в замовленні не вистачало одного з товарів і я не звернув на це увагу, коли забирав замовлення. Зателефонував в підтримку, там все швидко вирішили і без проблем того ж дня відправили товар, якого не вистачало. Однозначно рекомендую за хороші ціни, гарну якість, чудову підтримку та швидкість відправки! До жодного з товарів не маю претензій
Відповідь представника «MobShara»
Illia не рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Хотів купити: Автономний пусковий пристрій (бустер) Baseus Super Energy AirCar Jump Starter 10000mAh Black (CGNL020101)

неактуальність цін, прийшло повідомлення що товар закінчився, а по факту ціну просто одразу підвищили на сайті
Відповідь представника «MobShara»
Вибачте за незручності. Але саме на той момент товар дійсно закінчився. Проте ввечері зайшла нова партія. Відповідно ціну уже змінили.
Vsp_klient рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Xiaomi Mi Router AX3200 Black (DVB4314GL), Повторювач Wi-Fi Xiaomi Mi Router AX3200 Black (DVB4314GL), Замовлення №516

Сервіс просто чудовий, все актуально, відправка моментальна, кожен крок по замовленню можна бачити. Дякую. А, ще і ціна найнижча.
Roman Yarotskyi рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Baseus Super Si Quick Charger 20W Sets Black + Type-C to Lightning (TZCCSUP-B01), Мережевий зарядний пристрій Baseus Super Si Quick Charger 20W Sets Black + Type-C to Lightning (TZCCSUP-B01), Замовлення №505

Ціна та опис товару відповідає дійсності,зручна онлайн оплата без комісій,відправка в день замовлення,смс повідомлення про статус замовленяя
J?rg Sasin рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Wi-Fi роутер TP-LINK Archer AX23 Black, Замовлення №476

Отправили очень быстро, менеджер вежливый и адекватный.
Orph рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Мережевий зарядний пристрій Baseus Swan Magnetic Desktop Bracket Black (WXSW-01), Замовлення №280

Дуже сподобалися швидкість і якість обслуговування в цьому магазині. Звонок за 10 хв, можливість оплати без комісії через Liqpay, комунікація через SMS, відправка товару в той же день. Товар прибув у Київ наступного ранку в хорошому стані. Рекомендую, Черкаси молодці.