Светлана Светлана не рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Айфон 11 про макс , Замовлення №13523

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Я блогер з 50 тисячних підписників, купила два айфони 11 про макс, за 24,490 за одиницю. Телефони не нові!!! Як обіцялось! В одному телефоні знайшли сім карту, через два тижні після користування в телефоні злетіла батарея ( провірили у сервісному центрі фото додаю) телефон користувались батарея показала майже 700 зарядів ( хоча продавець запевняв що телефони НОВІ!)! До дзвонитись не можливо!!! Трубки не беруть!!! Шановні покупці Ніколи нічого не купуйте у них!!!
Відповідь представника «IWA»
Пані блогер, маємо коментарі щодо вашого відгуку. По-перше, якщо в телефоні встановлена сім-карта (verizion, at-t, sprint тощо), це не означає що він б/в, а придбаний в оф. магазинах саме цих операторів (підтвердження цієї інформації можете знайти на просторах інтернету, це не новина і інфо про це гугл видасть, наприклад, по таким запитам: *чому в новому айфон стоїть сімкарта*). По-друге, в замовлені, в документах вказано про придбання вами версії *Опенбокс* (в описі і в оферті зазначені градації моделей). Ціна була надана зі знижкою і, на цей час, також, вона дуже кокурентна. По-третє, зв'язок, звісно, у святкові і вихідні дні був неможливий. За першої ж нагоди з вами зв'язалися і роз'яснили положення сервісного обслуговування чи процедури повернення згідно чинного законодавства. По-четверте, не зрозуміло, чому не звернулися для обслуговування або повернення до нас через 2 тижня (з ваших слів), а звернулися до якогось сервісу через 1.5 місяці користування. Також невідома інформація щодо акредитації і проф-орієнтування цього сервісу. До того ж, цікава наступна деталь: акумулятор що має 700 (судячи з наданих фото) циклів має також 99% здоров'я (будь-хто компетентний в сервісному обслуговуванні може сказати, що це трохи дивно). Незважаючи на вищесказане наголошуємо, що ви можете звернутися за сервісним обслуговування або з питаннями повернення чи обміну (якщо не були порушені гарантійні умови, які прописані в супровідних документах).
Сергей Мельник рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue (MGMN3/MGLR3), Замовлення №13411

Придбав товар в подарунок на свій день нарождення. Сьогодні зранку з телефоном виникнув гарантійний випадок, який сьогодні ж, з допомогою менеджера Олексія, я оперативно вирішив. Дякую.
Zinadin Zidane10 не рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 Pro 256GB Space Gray (MWCM2), Замовлення №11976

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Продают восстановление вещи под видом новых. Покупал дочки айфон 11 про новый. ПО ИТОГУ окопался восстановлен батарея экран и задняя панель. Мазание плохой не советую не кому
Відповідь представника «IWA»
Добрий день шановний Zinadin Zidane10! Дякуємо за ваш відгук, проте, ми вважаємо його не об`єктивним. За цим номером у нас реалізація іншого товару. Надайте, будь ласка, номер дійсного інтернет замовлення. Хочемо додати що, у нас в реалізації дійсно є відновлені товари (вони марковані дописом Sellery Refurbished), окрім того є нові (зовсім без дописів і маркувань) і опенбокси (з дописом Openbox). На всі товари, не зважаючи на стан, ми даємо гарантію 12 місяців. Нам прикро, що с з вашим товаром (якщо ви купляли його у нас), сталась проблема. Проте, нам не зовсім зрозуміло звідки у Вас такі висновки. З пов. IWA
Номер по которому был сделан заказ 0976561034. Покупал опенбокс по цене 500 грн дешевле чем визьде он не как не может быть не новый. По телефону консультант уверял что телефон новый а по итогу ему 3 года и все поменяно. Информацию получил от 2 експертоа когда хотели здать и взять другой и вы будете говорить что все хорошо?
Представник магазину «IWA» відповів на коментар Zinadin Zidane10
Чи правильно ми розуміємо, що Ви прокористувалися телефоном майже рік (в налаштуваннях не було жодних помилок і жодних проблем з користуванням пристрою), а коли вирішили його здати по трейд-ін, *2 експертоа* дали заключення, що в телефоні щось змінювалося? Як то кажуть - кул сторі Боб ) Доречі, щодо первинної активації пристрою: нажаль неможливо прикріпити скріншот, проте, Ви можете перейти за посиланням (https://www.apple.com/uk/legal/statutory-warranty/uk/) на офіційний сайт Епл в розділ гарантія (регіон можно вибрати любий) і побачити, що в деяких регіонах гарантійний термін (первинна активація) стартує не з моменту першого увімкнення пристрою, а з моменту реалізації пристрою авторизованим реселлером. Ця інформація вказана в оферті і на нашому сайті. Але, нам всеж таки прикро, що у Вас виникли труднощі. Удачі Вам і мирного неба. З пов. IWA
Zinadin Zidane10 відповів на коментар Представник магазину IWA
Он официально восстановлен если вы знаете правду зачем эти разговоры. НОМЕР Серийный НА F а не на М про это вы что скажите ???Если первая буква в коде – F, то перед вами официально восстановленный iPhone
Светлана Шевченко рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Apple iPhone 12 128GB White (MGJC3/MGHD3) , Замовлення №34567899

Holiney Maksym не рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Хотів купити: Apple iPhone 13 Pro 256GB Alpine Green (MNDU3), Смартфон Apple iPhone 13 Pro 256GB Alpine Green (MNDU3)

я заходжу на сторінку магазину, а там російська. і навіть нема змоги перемкнутись на українську.
Juliet Svg рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 128GB Product Red (MRYE2), Замовлення №12575

Змогла купити свiй улюбленний айфон за дуже привабливою цiною. Подзвонили через 1 хвилину пiсля замовлення, обговорили всi питання, вiдпривили того ж дня. Телефон отримала у iдеальному станi, якiсний, все дуже сподобалось. Я можу рекомендувати ций магазин, все дуже швидко та вiдповiдально, дякую.
Антон Волков рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 128GB Product Red (MRYE2), Замовлення №645314

Syndemoz рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 128GB Product Red (MRYE2), Замовлення №26418

Замовив Apple iPhone xr для жінки. Телефон як новий,хоча він відновлений. Жінка дуже рада. Швидке замовлення, відправка. Залишився задоволений роботою магазину.
Роман Шалуев рекомендує цей магазин
12 лютого 2023

Купив: Apple IPhone X 256GB Silver (MQAG2) (Seller Refurbished), Замовлення №345720

Мне понравилось оперативность работы магазина , перезвонили через несколько минут чтобы уточнить доставку и коррекность данных. На все вопросы ответили и учли мое пожелание. Отправили в день заказа так как не сильно поздно заказал. Доставили курьером как я и просил. упаковано было хорошо. Все работает хорошо без нареканий
Ruslan Kashkalda рекомендує цей магазин
15 січня 2023

Купив: Apple Apple iPhone XR Apple IPhone Xr 128GB Product Red (MRYE2), Замовлення №н

Магазин супер! Дешеві ціни, гарна якість товару і приємний дизайн сайту!!