SPEC1AL1ST не рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Хотів купити: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 (82SB00K9US)

https://homeleon.com.ua/noutbuk-lenovo-ideapad-gaming-3-15arh7-82sb00k9us/ На ноутбук на базе АМД пишут в описании про Intel Smart Cache Не знают что продают
Відповідь представника «HomeLEON»
Шановний клієнте! Вкажіть, будь ласка, коли звертались, номер замовлення, якщо є, з ким спілкувались тощо. Оскільки ми не бачимо щоб ви у нас щось замовляли.
Так може щоб у вас були замовлення треба нормальний опис робити?
3 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «HomeLEON»
Ви не хвилюйтесь, замовлення ми маємо і вдосталь. Підкажіть, будь-ласка, чи зверталися ви на магазин, якщо так то з ким спілкувалися, і коли, чи змогли Вам допомогти, ? В описі, доречі, все вірно, тож не розуміємо Вашого занепокоєння.
4 січня 2024 Відповісти
А що там вірного? Ноут на АМД Ryzen 7 7735 має Intel Smart Cache? Ану, як?
4 січня 2024 Відповісти
Сергей Вусык рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Хромбук ASUS Chromebook Flip CX5 CX5601FBA (CX5601FBA-I3128), Замовлення №2218

Все сподобалось, ввічливий продавець. Рекомендую
Відповідь представника «HomeLEON»
Шановний клієнте! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Diankaflo рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-46-R5XN (NH.QH1AA.005), Замовлення №2237

Недавно придбала ноутбук в цьому магазині, і вражений якістю обслуговування та оперативною доставкою. Ноутбук відповідає всім заявленим характеристикам, і я задоволенна своєю покупкою.
Андрей Олейник рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Телевізор Xiaomi Mi TV A2 43", Замовлення №2216

Купував телевізор і забрав самовивозом у день замовлення, швидко передзвонили і ціна була найнижча. Дякую
Ivan рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Клавіатура Logitech G PRO Mechanical Keyboard League of Legends Edition (920-010537), Замовлення №2217

Купував клавіатуру Logitech G PRO Mechanical Keyboard League of Legends Edition, все пройшло супер, не вперше купую тут товар!! ціна найкраща і обслуговування супер!!! Рекомендую!
Vadym Oleks рекомендує цей магазин
5 квітня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED White (981-001074), Замовлення №1482

Найкраща ціна, передзвонили - уточнили, швидко надіслали. Питань нема - рекомендую
Відповідь представника «HomeLEON»
Шановний клієнте! Вкажіть, будь ласка, номер замовлення. Оскільки ми не бачимо щоб ви у нас щось замовляли.
Oleksii K. не рекомендує цей магазин
11 січня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 mAh Black (PB2050ZM, VXN4289CN)

Замовив 2 повербанки в магазині (так як було вказано, що є в наявності), відразу оплатив Monobank, вказав доставку. Наступного дня отримую від магазину дзвінок, що їх немає в наявності, і лише під замовлення готові привезти, очікування 2 тижні. Відмовився від замовлення, так як повербанк ммені потрібен вже зараз, але кошти не повернули ще!
Жилка Сергей рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Ноутбук

Дуже задоволені своїм вибором, рекомендуємо вам.
Ilona рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Пилосос Bosch BGS05A225, Замовлення №1185

Вчора оформили замовлення, сьогодні вже отримали. Відправили без передоплати. Пилосос працює чудово! Магазин рекомендую :)
Відповідь представника «HomeLEON»
Шановна Ilona! Дякуємо за позитивний відгук.
Myroslav Pervak рекомендує цей магазин
18 жовтня 2022

Купив: Очищувач повітря Philips AC4550/50, Замовлення №1168

Магазин відповів майже відразу, і відправка відбулась в той же день. Товар прийшов гарно запакований. Все сподобалось! Як кажуть «мінімум тексту, максимум дії»
Відповідь представника «HomeLEON»
Шановний Myroslav Pervak! Дякуємо за позитивний відгук.