Darina Kharlamova рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Повідець для собак Xiaomi MOESTAR UFO 2 (MS0030002), Замовлення № MS0030002

Дуже чемні та приємні співробітники, надіслали повідець швидко, гарно упакований. Особливо було приємно, що повідець був заряджений і я змогла перевірити його на пошті. Красно дякую <3
annushk83 рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Багатофункціональний фонар Xiaomi , Замовлення №KFPOFKEVQ

Оперативне відправлення товару і гарантію не забули покласти. Якість відповідає! Рекомендую
Sergiy Yefimov рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Автоматичний дозатор для мила Xiaomi ENCHEN COCO White, Замовлення №20450775085415

Все швидко. Знайшов, замовив, отримав.
SvitlanaA рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Алкотестер Xiaomi Lydsto Alcohol Tester (HD-JJCSY01) Black, Замовлення №123

Відповідь представника «FELEX.UA»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку нашого магазину! ! З повагою, магазин Felex
Виталий Владимирович рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Дзеркало для макіяжу з LED підсвіткою Xiaomi DOCO Pro (M002) Pink, Замовлення №LBDHRNGHK

Treol рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Автоматический дозатор для мыла Xiaomi MiJia Automatic Soap Dispenser PRO (MJXSJO4XW), Замовлення №20450755563606

Рекомендую цей магазин. Товар знайшов тільки тут . Доставка на наступний день. Все круто, що ще можна бажати від онлайн магазину.
Відповідь представника «FELEX.UA»
Велике спасибі за Ваш відгук та високу оцінку нашого магазину! Ми завжди прагнемо надавати найкращий сервіс та якісні товари нашим клієнтам, і ми раді, що ви залишилися задоволені Вашим досвідом покупки!
Oleg Kuka рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Xiaomi Shunzao Z1 Pro, Замовлення №ROCIDRZUY

Рекомендую цей магазин! Зв'язалися та відправили швидко! В коробці з пилесмоком також був гарантійний талон від магазина!
Alina Voloshchuk рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Перкусійний масажер для тіла Xiaomi HEAD (FG007P) , Замовлення №-

Замовляли два масажери. Дуже задоволені товаром та сервісом!
Відповідь представника «FELEX.UA»
Шановна Аліна, Дякуємо вам за ваш відгук про наш магазин та продукти! Ми дуже раді, що ви задоволені вашими масажерами та обслуговуванням, яке вам надав наш персонал. У Felex.ua ми завжди прагнемо забезпечити нашим клієнтам якісні товари та надати високий рівень обслуговування. Ваша задоволеність - наша головна мета, тому ваш позитивний досвід є для нас важливим підтвердженням, що ми на правильному шляху. З найкращими побажаннями, Команда Felex.ua
Надежда рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: машинка для стрижки тварин Xiaomi Машинка для стрижки тварин Mijia Pawbby Pet Shaver (MG-HC001), Замовлення № 20450738291354

Магазин супер, все відправив як і обіцяв.
kachmar рекомендує цей магазин
30 червня 2023

Купив: Автоматичний дозатор рідкого мила Xiaomi MiJia Automatic Foam Soap Dispenser (NUN4035CN), Замовлення №SPQWIINMS

Товар правний. Упаковка - ціла. Сервіс на достойному рівні. Ціни такі ж, як в рейтингованих продавців на алі. Оплата на сайті (правда з комісією). Доставка до поштомату. Купував вперше - дуже задоволений. Рекомендую.