Marta Kravchenko рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Кулер для води HotFrost V400BS, Замовлення №1504/01

Задоволена роботою магазину. Менеджер відповіла на всі мої запитання, а їх було багато=) Все чітко і зрозуміло. Дякую!
Відповідь представника «Система-А»
Вітаємо, Марта! Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже приємно, що покупка в інтернет-магазині Система-а залишила у Вас гарні враження. Будемо раді бачити Вас серед наших постійних покупців і робити все, щоб не розчарувати надалі.
Ihor Budii рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Зарядна станція 2E 2000W (2E-BS006), Замовлення №04.09.2023

Швидко, оперативно, надали можливість протестувати у них в офісі (зарядка, робота під навантаженням 1800 Вт)
Відповідь представника «Система-А»
Доброго Вам дня, Ігоре! Нам дуже приємно, що купівля товару в нашому інтернет-магазині залишила у Вас гарні враження. Будемо раді, якщо Ви ще будете звертатися до нас. Ще раз дякуємо за відгук.
Natasha Morozova рекомендує цей магазин
15 липня 2023

Купив: Cooper&Hunter CH-S07XN8, Замовлення №040701

05.07.2023 придбали кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07XN8, товаром цілком задоволені. Також було запропоноване встановлення за акційною ціною, встановили досить швидко та якісно. Працює на відмінно! Рекомендую,!
Відповідь представника «Система-А»
Доброго дня, Наталія! Дякуємо за гарну оцінку нашої роботи ! Сподіваємось, що придбаний кондиціонер буде Вам в нагоді і в спеку (що на разі дуже актуально), і в прохолоду.. ))))
andreiko рекомендує цей магазин
8 липня 2023

Купив: Вентилятор підлоговий Ardesto FNT-C880, Замовлення №Замовляв по телефону

Шукав де швиденько придбати цей вентилятор - ввечері зателефонував і на наступний день вже забрав. І ціна вигідніша ніж у конкурентів. Є можливість розрахунку банківською карткою через термінал. Інформація для тих хто читає відгуки - тут вам поставлять штампики в гарантійці. Привітний персонал, зручна парковка біля входу. Загалом, покупкою і обслуговуванням задоволений. Рекомендую.
Відповідь представника «Система-А»
Доброго дня! Дякуємо Вам за такий розширений і інформативний відгук! Ми раді, що покупка в нашому інтернет-магазині була для Вас приємною. Сподіваємось побачити Вас в подальшому серед наших постійних покупців!
Лєра Власенко рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: Колонный вентилятор Philips CX5535/11, Замовлення №KXGF03684

Рекомендую даний магазин, так як все швидко оформили і доставили. +приємний сервіс,який йде на поступки для клієнта)
Відповідь представника «Система-А»
Доброго дня, Лєра! Нам дуже приємно, що Вам сподобався наш сервіс. Дякуємо Вам за відгук. І сподіваємось, що Ви станете нашим постійним клієнтом, а ми в свою чергу постараємося Вас не розчарувати в майбутньому.
Oleksij Shapovalov рекомендує цей магазин
7 жовтня 2021

Купив: Steba IC 30

Замовляли морозивницю. Добрий сервіс, швидка доставка, працюють ввічливі люди. Задоволений на 100%. Чудовий магазин. 5 з 5 однозначно
Відповідь представника «Система-А»
Олексій,дякуємо за таку високу оцінку нашої роботи! Нам дуже приємно,що Ви залишились задоволені покупкою в нашому інтернет-магазині. Будемо раді бачити Вас серед наших постійних покупців і робити все,що від нас залежить,щоб Вас не розчарувати в подальшому.
Enrico рекомендує цей магазин
14 червня 2021

Купив: Осушувач повітря Ballu BDA-70L, Замовлення №1406/3

Відповідь представника «Система-А»
Дякуємо за такий приємний відгук. Будемо раді бачити Вас серед наших постійних покупців і робити все,щоб Вас не розачоровати в подальшому.
tatkov67 рекомендує цей магазин
13 червня 2021

Купив: Зволожувач повітря Cooper & Hunter CH-3045

Організованність у магазині на висоті - все швидко, чітко, налагоджено. Швидка відправка, якісний товар.
Oleksii415 рекомендує цей магазин
26 травня 2021

Купив: Стиральная машина автоматическая Electrolux EW6S5R26W

Впервые мне было не сложно определиться с выбором. На сайте есть полное и подробное описание и удобная система поиска по параметрам, плюс консультант, который знает о чем говорит. В результате все функции и параметры, прочитанные или рассказанные в магазине совпали с реальностью. Зачет магазинчику
Відповідь представника «Система-А»
Спасибо за хорошую оценку нашей работы!
Maxim Горшков рекомендує цей магазин
24 травня 2021

Купив: Кондиционер OSAKA ST-07HH, Замовлення №1705/1

Хороший магазинчик. Очень старательный персонал - сразу видно, что люди работаю для своего клиента и стремятся к тому, чтобы он вернулся к ним еще. На мою заявку отреагировали в течении 10-ти минут. Доставка на следующий день после заявки. Привезла все бригада монтажников, смонтировали в этот же день. По стоимости монтажа, как обещали на сайте. Мы остались на сто процентов довольны сотрудничеством с этим магазином.
Відповідь представника «Система-А»
Спасибо за отзыв! И очень рады,что Вы остались довольны покупкой в нашем интернет-магазине!