PR-AGENT PR-AGENT рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: ASUS ROG Strix SCAR 17 2022 (G733ZX-LL035W), Замовлення №3001023

Рекомендую магазин. Купив ASUS ROG Strix SCAR 17 2022 (G733ZX-LL035W) Ноутбук вогонь. Магазин виконав усі свої зобов'язання. Швидка доставка. Дякую!
Антон Глущенко рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Lenovo Legion S7-15 (82K8005QPB), Замовлення №1906

Alislamor рекомендує цей магазин
10 грудня 2022

Купив: Lenovo Legion 5 Pro (grey), Замовлення №08122022

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Олег Паршегуба рекомендує цей магазин
7 грудня 2022

Купив: ASUS Zenbook 14 UM425QA (UM425QA-KI180W)

Хочу подякувати магазину Geekabyte за консультацію, швидку доставку і гарну ціну. Адже для мене вибір ноутбука виявився не простою задачею. Важливо враховувати купу параметрів і не кожен інтернет магазин взмозі допомогти зробити правильний вибір. Тому особлива вдяка команді Geekabyte за консультацію і допомогу з вибором.
Вика Карпенко рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Lenovo Legion 5 Pro 16 ARH7H

Товаром задоволена. Також дякую за швидку доставку.
Вікторія Чупринська рекомендує цей магазин
30 листопада 2022

Купив: ASUS ASUS ROG Strix G15 G513QR (G513QR-HF003W)

Доброго дня. Нічого не можу сказати, магазин дійсно вартує уваги. По-перше, вражають досить низькі ціни на більшість товарів. По-друге, це звичайно ж ставлення консультантів. Дуже вічливі та приємні в спілкуванні. Я взагалі незнала який ж ноутбук кращє обрати на подарунок хлопцеві, щоб дійсно був ВАУ! Допомога консультантів була шалена Все розповіли, уточнили ціни та наявність товару. А головне відправили вчасно. То ж всі залишились щасливі. Можу 100% рекомендувати цей магазин!!!
Ivan Solomaha не рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Хотів купити: Acer Nitro 5 AN517-41-R9B5

На сайті пише що є в наявності. Я дзвонив щоб уточнити чи є, казали, що є але пропонували взяти інший (номральна тактика тому не скажу що це сильно дратувало) Однак потім передзвонили і сказали, що немає. Оновлення І тепер на ціна на сайті зрозсла з 64500 на 66500.
Саша Козуб рекомендує цей магазин
11 листопада 2022

Купив: Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H (82RF003YUS), Замовлення №1682

Отличный магазин! На момент покупки была лучшая цена. Сервис отличный! Ноут подготовили, на все вопросы компетентно ответили. Везде бы так) рекомендую!
XLR8 рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H (82RF00ETPB), Замовлення №09112022

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Великолепный магазин. В то время когда висело "в наличии", то здесь ноутбук по факту был в наличии. Хочу отметить качество консультантов, которые помогли с выбором из сотнии вариаций ноутбука. Приехал на место, распаковали разные модели, дали все попробовать и пощупать. Консультант опытный и знает подводные камни .
Margaret Budik рекомендує цей магазин
30 жовтня 2022

Купив: Lenovo Legion 5 Pro

Продавець дуже компетентний, ввічливий, прекрасно проконсультував, підібрав нам ідеальний ноут за найвигіднішою ціною!! Ще й встановив додатковий SSD 512 - тепер у нас терабайт, найкращий на ринку екран, супер відюха 3060… та короче, з таким фаршем за ноут на популярних маркетплейсах переплатиш +10-20 тисяч!! Ще й в наявності все що треба для гарного вибору!! Народ - купуйте тут і не будете паритись! Можуть поставити проги одразу, ключ до вінди і все що вам треба докомплектують!