Denis N рекомендує цей магазин
25 грудня 2022

Купив: Voltero 26800mAh S25 PD/100W QC/3.0/18W USB-C, USB-A*2, Замовлення №F0073900

Доброго дня. Магазин вибрав виключно по співвідношенню позитивних відгуків до негативних. На етапі придбання товару проблемних питань не виникло (купував ПБ Voltero 26800). Передзвонили, уточнили наявність, адресу. З коробки заряджений на 60-65%. Працює, поки нарікань не має. Але магазини перевіряються по складним випадкам (повернення товарів, повернення коштів). Поки з цими питаннями на щастя не зустрівся. Магазину бажаю розвитку.
Jonny Donny рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: bluetti eb3a 600w 268wh , Замовлення №F0073474

Купив bluetti eb3a 600w 268wh. Велике дякую магазину за швидку обробку замовлення та відправку! Дуже довго шукав таку зарядну станцію у продажу, у інших магазинах вона начебто в наявності, а по факту їх нема або предзамовлення з доставкою аж через місяць. В даному випадку все пройшло дуже оперативно, рекомендую усім своїм знайомим!
Mykhaylo Zelisko рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station

deceit рекомендує цей магазин
16 жовтня 2022

Купив: 2E HyperSpeed Pro RGB Retro white (2E-MGHSPR-WT), Замовлення №43-18481688

Отличный сайт, приятные цены, мышка на 300 гривен дешевле чем на остальных сайтах. Рекомендую.
Олександр рекомендує цей магазин
19 серпня 2022

Купив: Cougar Armor S Black

Замовив крісло Cougar Armor S Black. Замовлення оформили швидко, оперативно зателефонували і уточнили інформацію. Відправили також швидко, за 2 дні крісло уже було в мене. Комплект повний, чек і гарантія також на місці. Дефектів не знайдено. Сервісна підтримка приємна і відповідає швидко (уточнював інформацію про замовлення). На рахунок повернення товару не скажу бо не повертав, але сам процес повернення побудований через заявку на сайті. Загалом, все добре, рекомендую.
Tatiana Interkysa рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: Logitech POP Mouse Bluetooth Daydream Mint

Все добре, швидко передзвонили, підтвердили замовлення і відправили мишку. Ціна була значно нижче ніж в інших магазинах.
Дякуємо за Ваш відгук! Чекаємо нової зустрічі ;)
akke x dynasty рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: 2E GAMING KG370 RGB 68key Gateron Brown Switch, Замовлення №42-18115369

Очень быстро оформили доставку, товар пришёл в целостности и качественный. Всем довольна со стороны магазина. :)
Андрій Заверуха рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Крісло 2E GAMING Chair BUSHIDO Dark Grey

Maxwell_Lord рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: MSI GeForce RTX3060 12Gb VENTUS 2X OC LHR

Рекомендую! Швидка онлайн-консультація, відповідь дали за декілька хвилин. Відправили вчасно.
Павло Колеко рекомендує цей магазин
6 липня 2022