Andy Shapovalov рекомендує цей магазин
2 жовтня 2022

Купив: Apple Watch 8 45mm

Заказал товар в воскресенье в 11 часов и уже в 13 приехал в магазин за самовывозом и забрал их. Цена дешевле чем у конкурентов и очень приятный сервис. Рекомендую!!!
Владислав Міхальський рекомендує цей магазин
26 вересня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3)

Хороший магазин. Проконсультували та допомогли з вибором
Валюша 35 рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: Айфон 13 міні 128, Замовлення №16640

Швидко , зручно, дякую за розуміння та допомогу колективу
Дякуємо, що обрали наш магазин) Чекаємо на Вас знову! З повагою, ielectrostore
Рина Нарова рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Gold (MLVC3)

Дуже крутий магазин. Знайти легко. Персонал чудовий, ввічливий, привітний, менеджер допоміг та відповів на всі запитання. Телефон новий та якісний, відразу перевірили на оф.сайті чи неактивований був телефон. Ціну зафіксували мені після телефонної розмови. Рекомендую.
Відповідь представника «ielectrostore»
Доброго дня! Дуже приємно, коли клієнт задоволений. Дякуємо за замовлення і чекаємо на Вас знову) З повагою, команда "ielectrostore"
ViacheslavH рекомендує цей магазин
21 серпня 2022

Купив: Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLML3)

Добрый день, Купил на днях в этом магазине iPhone 13, все прошло как по маслу)) сразу перезвонили, подтвердили и зафиксировали цену, хотя в течении дня она еще поднималась. Забрал телефон в тот-же день во второй половине дня. Консультант помогла проверить телефон и была очень вежливой. Все понравилось, рекомендую данный магазин.
Відповідь представника «ielectrostore»
Доброго дня, В’ячеслав! Дякуємо за замовлення і приємне спілкування! Дуже раді, що Вам все сподобалось) З повагою, команда "ielectrostore"
sergio88_ рекомендує цей магазин
14 серпня 2022

Купив: Apple iPhone 13 128GB

Очень оперативно перезвонили и зафиксировали цену на момент подтверждении заказа. Телефон забрал в тот же день. Не навязывали лишних услуг/товаров - респект) Однозначно рекомендую!
Відповідь представника «ielectrostore»
Дуже приємно, коли клієнт всім задоволений. Дякуємо за замовлення і чекаємо Вас знову) З повагою, "ielectrostore"
Максим Максименко рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: iPhone

Отлично
Відповідь представника «ielectrostore»
Дякуємо за замовлення. Всього Вам найкращого і завжди будемо Вам раді в нашому магазині) З повагою, "ielectrostore"
Вова Нагорный рекомендує цей магазин
9 серпня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3)

Заказал на сайте, в течении минуты перезвонили, сказвли что на ближайшем ко мне магазине товара нет, но в течении часу доставят. Быстро, качественно, цена соответствовала
Відповідь представника «ielectrostore»
Здравствуйте! Очень благодарны за покупку. Мы стараемся для Вас) С уважением, команда "ielectrostore"
Анастасия Ковадло рекомендує цей магазин
9 серпня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue (MLVD3)

Анна Малахова рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №16572

Магазин сподобався, буду рекомендувати та відвідувати і надалі)) Прийшовши в магазин,продавець відкрив сайт, де перевіряється телефону на оригінальність та чи все вірно))
Відповідь представника «ielectrostore»
Доброго дня, Анна! Дякуємо за замовлення та гарний відгук. Завжди будемо раді бачити Вас в нашому магазині "ielectrostore".