Dgadavin Dgadavin рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Масажна подушка для тіла Beurer MG 149, Замовлення №10

Менеджер зателефонував, проконсультував стосовно товару та доставки! Товар надійшов швидко, продавець додав заповнений гарантійний талон !!!
Богдан рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Audio-Technica AT-LP120XBT-USB Black, Замовлення №46605 від 05.07.2023

S s рекомендує цей магазин
27 травня 2023

Купив: Масажний комір Beurer MG 153, Замовлення №3580

Купляв два масажери beurer 149 і 153 , дуже задоволений покупкою , так як набагато дешевше ніж у інших магазинів , замовив вечером і на другий день отримав.Рекомеедую всім даний магазин ,сервіс і якість на найвищому рівні
Alex Nice (NiceOne) рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: Крісло геймерське Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1), Замовлення №216771

Заказал данный стул , приехал быстро , описанию соответсвует, продавец связался все обсудили , получил посылку , собрал , все работает . Доволен на все 100
Yulyasik Starishko рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Міостимулятор Beurer EM 32, Замовлення №#8434

Gordon Black рекомендує цей магазин
21 травня 2023

Купив: Тонометр Omron M7 Intelli IT (HEM-7361T-EBK), Замовлення №7943

Владислав Кураев рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Спортивний пульсометр Sigma Sport PC 15.11 Blue (21516), Замовлення №20450708044110

Отримав не тільки товар але й необхідні відповіді на мої запитання по товару. Крім цього вийшло так, що я вже отримав замовлення на наступний день як замов, тобто магазин спрацював супер оперативно, тому бесперечно рекомендую цей магазин.
Tatyana Yurievna рекомендує цей магазин
7 травня 2023

Купив: Масажер для тіла Beurer MG 55, Замовлення №8243

Все супер. Дякую за швидку доставку та якісне обслуговування. Рекомендую магазин.
Валентин Сидоренко рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Манікюрно-педикюрний набір Beurer MP 64 на акумуляторі, Замовлення №8113101498113

Дякую дуже якісний товар! Рекомендую цей набір для купівлі та використання. Швидка відповідь на замовлення , швидка відправка та доставка . Приємний та турботливий менеджер Микола. Ще раз дякую. Бажаю процвітання!
Anastasiia14 рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: Очищувач повітря Beurer LR 210, Замовлення №1234

Все прийшло в обумовнений термін, дуже дякую за оперативність.